K.S. "Siatkarz" Koło liderem po pierwszej kolejce

K.S. "Siatkarz" Koło liderem po pierwszej kolejce Fot. K.S. Siatkarz Koło
K.S. Siatkarz Koło rozegrał pierwszą kolejkę w ramach rozgrywek WZPS w kategorii młodziczki. Podopieczne Szymona Sowińskiego i Jacka Krzaczka wygrały dwa mecze podczas turnieju, którego gospodarzem było PTPS Piła.

Pierwszym przeciwnikiem naszych siatkarek był zespół PTPS Piła. Kolskie młodziczki zaczęły pierwszego seta dość nerwowo. Szybko straciły kolejne punkty i przegrały pierwszą odsłonę 20:25. Poprawa gry w każdym elemencie zaowocowała w drugim secie, wygranym przez "Siatkarza" 25:9. „Tie break” to kontynuacja dobrej gry, wygrana 15:10 i całego meczu 2:1.

W drugim spotkaniu K.S. "Siatkarz" Koło pokonał 2:0 (25:17, 25:13 ) zespół UKS Lider Rokietnica.

Po pierwszej kolejce spotkań kolska drużyna zajmuje pierwsze miejsce w grupie 7.

Kolejne mecze K.S. „Siatkarz” Koło rozegra 22 października w Pudliszkach, gdzie przeciwnikami będą UKS PUDLISZKI Pudliszki oraz PTPS Piła.