Koło: Nie udzielił pierwszeństwa i uderzył w opla

Koło: Nie udzielił pierwszeństwa i uderzył w opla (© Fot. KPP w Kole)

12 listopada br. na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Buczka w Kole doszło do kolizji drogowej. Kierujący audi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w prawidłowo jadącego opla.

Kierujący audi 18-letni mieszkaniec gminy Grzegorzew, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w prawidłowo jadącego opla.

- Sprawca kolizji przewoził trzech pasażerów. Na szczęście mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, żaden z jego uczestników nie trafił do szpitala. Mundurowi ustalili, że obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi - informuje sierż. sztab. Krzysztof Jóźwiak, rzecznik KPP w Kole.

Policjanci zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy. 18-latek za spowodowanie kolizji odpowie przed sądem, który zadecyduje czy zostanie orzeczony wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

asxc (gość) (kkj)

Przynajmniej raz dziennie na rondzie przy moście stoję za samochodem, który czeka aż cztery inne auta z włączonymi kierunkowskazami skręcą przed nim, mało tego to potem jeszcze się upewnia czy nic nie jedzie.
To się nazywa poprawnym kierowaniem pojazdu w ruchu drogowym?

kkj (gość)

Co ma wiek do dorosłości i umiejętności prowadzenia samochodami? Znam wielu 40 latków, co nie potrafią zaparkować tyłem, więc o czym tu mowa?

KierowcaTira (gość)

Prawo jazdy powinni dostawać od 21 lat. Dopiero wtedy człowiek jest w miarę dorosły. Czas to zmienić!