Mieszkańcy Koła przecierają oczy ze zdumienia. W oknie zrujnowanej kamienicy na Starym Rynku zawisła kukła, udająca wisielca.

O tym, że zabytkowa kamienica na ulicy Stary Rynek straszy swym wyglądem wiadomo już od dawna. Teraz jednak dodatkowe emocje budzi kukła, która zawisła na jednym z okien budynku.

- Z daleka można się przestraszyć, że to człowiek wisi. Ktoś wpadł na głupi pomysł. Nie wspomnę o bezpieczeństwie. Przecież tam strach wchodzić, a co dopiero wieszać takie coś w oknie - mówi mieszkanka kolskiej Starówki.

Kukła w oknie kamienicy - Głupi żart?

21 marca świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Czyżby kukła zamiast trafić do wody zawędrowała aż tak wysoko?

Zobacz także: Pożar kamienicy na Starówce [WIDEO, ZDJĘCIA]

Masz swoje zdanie i chcesz się nim podzielić? Napisz o tym na naszym FORUM

Widziałeś coś ciekawego Chcesz nas o czymś poinformować? Napisz do nas: kolo@naszemiasto.pl


Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Komentarze (10)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 21

stare miasto (gość)

Może to sygnał dla Władz naszego miasta zeby cos w koncu zrobic z tym budynkiem, bo nie zycze nikomu byc w poblizy w czasie wiatrow ktore niedawno byly, szklo sie sypalo z okien na ulice, nie wspominajac o elewacji, natomiast zabezbieczenia calego budynku sa SMIECHU WARTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Loxley (gość)

Wymowna symbolika. Ludzie codziennie są w niebezpieczeństwie, bo wielu nie ma co do garnka włożyć.

Czytelnik NM (gość)

MOŻE TO MIAŁO ZAINTERESOWAĆ ! (a kogo to wiedzą nieliczni) z przekazu można wnioskować, że kamienica popada w ruinę i prawdopodobnie nikt i nic nie robi aby ten stan zmienić ?

Łukasz (gość)

Cała ta kamienica w końcu rypnie na ulicę i bedzie pozamiatane. Razem z tym wisielcem:)