LO w Kole - Turniej strzelecki [ZDJĘCIA]

Beata Pieczyńska
LO w Kole - Turniej strzelecki o puchar dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Kole. Został zorganizowany dla gimnazjalistów z powiatu kolskiego. W zawodach udział wzięło pięć 3-osobowych drużyn.

LO w Kole - Turniej strzelecki o puchar dyrektora

Pierwsze miejsce zajęła drużyna nr 2 z gimnazjum w Kłodawie z wynikiem 267 pkt., drugie zdobyli uczniowie z drużyny nr 1 z gimnazjum w Kłodawie z wynikiem 265 pkt., a trzecie drużyna nr 3 z gimnazjum w Kłodawie - 235 pkt.

Kolejne miejsca zajęli zawodnicy z gimnazjum w Dąbiu. Kłodawscy gimnazjaliści zdeklasowali rywali. Organizatorzy mają nadzieję, że następne zmagania młodych strzelców w przyszłym roku będą na tak wysokim poziomie, jak tegoroczny turniej.

Zwycięzcy otrzymali z rąk dyrektora LO w Kole Waldemara Koligota pamiątkowy puchar i dyplomy.