Olimpia Koło liderem tabeli. Błękitni Mąkolno pokonani

GB
Olimpia Koło liderem tabeli. Błękitni Mąkolno pokonani Fot. MKS Olimpia Koło
Po trzech kolejkach Konińskiej Ligi Okręgowej MKS Olimpia Koło prowadzi w tabeli z kompletem punktów. W minioną sobotę podopieczni Piotra Krzyżanowskiego pokonali na własnym stadionie Błękitnych Mąkolno 2:0.

27 sierpnia drużyna seniorów MKS Olimpii Koło rozegrała kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przeciwnikiem kolskiego zespołu była drużyna Błękitnych Mąkolno.

Na bramki kibice musieli czekać aż do 85 minuty. Na pięć minut przed regulaminowym gwizdkiem bramkarza gości pokonał Michał Rutkowski. Wynik spotkania ustalił w ostatniej minucie meczu Ariel Szczesiak.

MKS Olimpia Koło - Błękitni Mąkolno 2:0 (0:0)

1:0 - Michał Rutkowski (85')
1:2 - Ariel Szczesiak (90')

MKS Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Piotr Rutkowski, Radosław Urbaniak, Piotr Andrzejczak, Konrad Cieślak - Kamil Jaroszewski (72' Adrian Gołdyn), Mariusz Nieznalski (75' Michał Kozajda), Michał Rutkowski, Ariel Szczesiak, Filip Zborowski (60 Jakub Brudnicki) - Marcin Zawadzki (46' Przemysław Pawlak)

Trener drużyny: Piotr Krzyżanowski
Kierownik drużyny: Tomasz Cieślak

źródło: MKS Olimpia Koło