Olimpia Koło przegrała z LKS Ślesin 1:7

Olimpia Koło przegrała z LKS Ślesin 1:7 Fot. Patryk Drabek/NM
Takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał. W meczu czwartej kolejki IV ligi grupy wielkopolskiej południowej Olimpia Koło przegrała na wyjeździe z LKS Ślesin aż 1:7! Honorową bramkę dla kolskiego zespołu zdobył Damian Kotkowski.

Sobotnie spotkanie pomiędzy LKS Ślesin i Olimpią Koło to był prawdziwy pogrom. Pogrom, którego chyba nikt się nie spodziewał. Co ciekawe, to goście zdobyli pierwszą bramkę i to już w siódmej minucie spotkania. Bramkę na 1:0 dla Olimpii strzelił Damian Kotkowski. Gospodarze wyrównali w 20 minucie po golu Łukasza Pietrzaka. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Druga część spotkania to spektakl jednego aktora. Łukasz Pietrzak strzela dla Ślesina pięć bramek, kolejną dodaje - już w doliczonym czasie gry - Paweł Bryzgalski i spotkanie kończy się porażką kolskiego zespołu 1:7!

Po tym spotkaniu Olimpia Koło spadła na przedostatnie miejsce w tabeli. W czterech meczach nasi piłkarze zdobyli zaledwie jeden punkt. Kolejnym przeciwnikiem MKS-u będzie LKS Gołuchów.

LKS Ślesin - Olimpia Koło 7:1 (0:0)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski (Adam Sobkowiak 70′) Dawid Wiśniewski (Jakub Antosik 53′) Kamil Kwiatkowski , Paweł Powietrzyński (Radosław Urbaniak 59′) , Filip Zborowski , Mariusz Nieznalski, Krystian Jaroszewski , Marcin Walkowski ( Szymon Izydorczyk 53′) Michał Rutkowski, Piotr Marańda, Damian Kotkowski.