OSP Kłodawa z sukcesami na Mistrzostwach Polski MDP [ZDJĘCIA]

7. miejsce w klasyfikacji generalnej Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zajęli druhowie z OSP Kłodawa. Impreza odbyła się w dniach 2-4 września br. w Wiśle.

W dniach 2-4 września br. w Wiśle (powiat cieszyński) zorganizowano Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Zawodnicy walczyli w dwóch konkurencjach: rozwinięciu bojowym oraz biegu sztafetowym 400 m z przeszkodami.

O jak najlepszy wynik rywalizowali również druhowie z OSP Kłodawa. Ostatecznie reprezentanci powiatu kolskiego zajęli 3. miejsce w rozwinięciu bojowym oraz 13-tą lokatę w biegu sztafetowym. W sumie kłodawianie uplasowali się na 7. miejscu w klasyfikacji generalnej.

Mistrzami Polski w kategorii chłopców została drużyna OSP Głuchów. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjne były zawodniczki OSP Żdżary.