Kilkuset mieszkańców Koła miało dziś okazję podziwiać grupę kaskaderów Streets Owners.

Wypełnione trybuny kolskiego stadionu MOSIR mogą świadczyć o tym, że zapotrzebowanie na tego typu imprezy w naszym mieście jest duże.

- To klasyczny pokaz kaskaderski utrzymany w konwencji amerykańskiego Auto-Rodeo. Pracujemy od maja do końca września praktycznie na terenie całej Europy. W ciągu sezonu mamy około 90 pokazów - powiedział Krzysztof Madaliński, organizator imprezy.Najnowsze filmy z serwisu Głos.TV:

Kościelec. Warsztaty z Łukaszem Konikiem

Ryszard Bartosik w Kole

Wypadek w Emilewie. Dwie osoby nie żyją


Streets Owners tworzą w większości czescy kaskaderzy. W grupie jest jeden Słowak, który jest odpowiedzialny za efekty pirotechniczne.

Jak powiedział nam Krzysztof Madaliński, niewykluczone, że za rok lub dwa kaskaderzy znów pojawią się w Kole - Jest tutaj bardzo fajna publiczność i dobry stadion. Koło to miasto bardzo przyjemne a my świetnie się tutaj czujemy - dodał Madaliński.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kinga (gość)

Myślałam, że będzie więcej pokazu z użyciem tej wielkiej maszyny. Raptem przejechali po maluchu:) Ale warto było być. Pozdrawiam