Rozkład jazdy PKP Koło

Planujesz podróż koleją i nie wiesz o której masz pociąg? Jedziesz na drugi koniec Polski i potrzebujesz wiedzieć jak tam dojechać? Zobacz aktualny rozkład jazdy PKP Koło.

Rozkład jazdy PKP Koło
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Rozkład jazdy PKP Koło (© Fot. Grzegorz Broniarczyk)

Informacja kolejowa:

Infolinia PKP Intercity - telefon 19 757. Opłata za minutę połączenia – zgodnie z cennikiem poszczególnych operatorów: sieci TP S.A., TK Telekom Sp. z o.o. i Polkomtel Sp. z o.o. wynosi 1,29 zł brutto, sieci pozostałych operatorów – wg ich cennika.

ROZKŁAD JAZDY PKP WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ ON-LINERozkład jazdy PKP Koło: SMS


Rozkład SMS to informacja o połączeniach kolejowych w formie SMS-a, który zostanie przesłany na Twój telefon komórkowy. W prosty sposób możesz sprawdzić dogodne połączenia. Wystarczy wysłać SMS z treścią zapytania (np. Kolo do Poznan) na numer 71757 (71PKP) a po kilku sekundach otrzymasz zwrotną informację o kursowaniu pociągów.

Rozkład jazdy pociągów WAP Koło


Rozkład WAP to wyszukiwarka połączeń kolejowych dostępna przez Internet (WAP) w telefonie komórkowym. Rozkład WAP zawiera informacje o przyjazdach, odjazdach, przesiadkach i rodzajach pociągów.

6 lutego 2013 roku został oddany wyremontowany budynek dworca kolejowego w Kole. Wymienione zostały m.in. okna, drzwi, podłogi i tynki. Zlikwidowano również bariery architektoniczne i obecnie dworzec jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.
∨ Czytaj dalej

Więcej na temat

Komentarze (1)

avatar

Wybierz kategorię