Rozkład jazdy PKS Konin

Z dniem dzisiejszym kursy zlikwidowanego PKS Koło przejmuje PKS Konin. Prezentujemy Rozkład Jazdy PKS Konin od 1 lipca do 31 sierpnia.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© Fot. PKS Konin)

Kursy Dalekobieżne

5.30 Izbica - Kłodawa - Łęczyca - Łódź 8.30
13.45 Łódź - Łęczyca - Kłodawa - Izbica 16.45
6.40 Konin - Koło - Dąbie - Świnice - Łódź 9.45
12.20 Łódź - Świnice - Dąbie - Koło - Konin 15.35
14.40 Konin - Koło - Dąbie - Świnice - Łódź 18.00
18.40 Łódź - Świnice - Dąbie - Koło - Konin 21.55
13.30 Konin - Koło - Izbica - Włocławek - Toruń 17.50
19.45 Toruń - Włocławek - Izbica - Koło - Konin 23.40
14.55 Konin - Koło - Sompolno - Izbica - Włocławek 17.55
19.15 Włocławek - Izbica - Sompolno - Koło - Konin 22.15

Pozostała komunikacja w dni robocze

5.00 Koło - Kłodawa - Krośniewice 6.10
5.05 Zajezdnia - Stary Rynek - Wojciechowskiego - Zakłady Mięsne - Zajezdnia 5.30
5.10 Zajezdnia - Wojciechowskiego - Blizna - Zakłady Mięsne - Zajezdnia 5.30
5.45 Dąbie - Chełmno - Koło 6.15
5.45 Sompolno - Koło 6.30
5.50 Koło - Konin dworzec kolejowy 6.40
5.50 Brdów - Babiak - Wrząca Wielka - Koło 6.30
6.05 Koło - Koło Szpital 6.10
6.10 Koło Szpital - Ponętów PKP 6.45
6.15 Kłodawa - Dąbie - Koło 7.35
6.20 Zajezdnia - Kraszewskiego - Zakłady Mięsne 6.40
6.25 Krośniewice - Koło - Konin dworzec kolejowy 8.25
6.35 Izbica - Babiak - Koło 7.25
6.40 Koło Zakłady Mięsne - Zajezdnia 6.45
6.45 Kłodawa - Kłodawa II 6.48
6.50 Kłodawa II - Przedecz 7.05
6.50 Ponętów PKP - Tarnowiec 7.35
7.00 Konin dworzec kolejowy - Kościelec - Koło 7.55
7.00 Koło - Kłodawa - Czerwonka 7.45
7.15 Przedecz- Kłodawa 7.30
7.30 Kłodawa - Przedecz 7.45
7.45 Tarnowiec - Ponętów PKP 8.30
7.50 Przedecz - Koło- Konin dworzec kolejowy 9.42
7.50 Koło - Koło Zakłady Mięsne 7.55
7.55 Koło Zakłady Mięsne - Dobrów 8.20
8.00 Koło - Budki Stare 8.15
8.00 Koło - Emilewo - Kłodawa 8.30
8.00 Koło - Babiak 8.30
8.10 Koło - Chełmno- Dąbie 8.40
8.20 Budki Stare- Koło 8.35
8.30 Przedecz - Janczewy - Koło 9.20
8.30 Dobrów - Koło PKP 8.50
8.35 Ponętów PKP - Tarnowiec 9.20
8.35 Brdów-Babiak - Wrząca Wielka - Koło 9.15
8.45 Dąbie - Chełmno - Koło 9.15
8.50 Koło PKP - Zajezdnia 8.55
9.00 Koło - Korzeczniki - Kłodawa 10.10
9.00 Konin - Kramsk - Koło 10.05
9.15 Czerwonka - Koło - Konin dworzec kolejowy 10.15
9.25 Tarnowiec - Koło dam 9.45
10.00 Koło - Mąkolno - Biele - Sompolno 10.55
10.00 Koło - Lipie Góry - Kłodawa 10.50
10.00 Koło - Koło, PKP 10.05
10.05 Koło PKP - Tarnowiec 10.20
10.30 Konin - Kramsk - Koło 11.35
10.40 Kłodawa - Emilewo - Koło 11.15
10.40 Koło dam - Ponętów PKP 11.12
10.50 Kłodawa - Korzeczniki - Koło 12.00
11.00 Tarnowiec - Koło ZM 11.25
11.00 Koło - Sompolno 11.45
11.00 Koło - Babiak 11.30
11.15 Koło - Koło PKP 11.20
11.20 Koło PKP - Dobrów 11.40
11.30 Sompolno- Biele- Mąkolno- Koło 12.20
11.30 Koło- Grzegorzew- Kłodawa PKP 12.20
11.40 Babiak- Koło 12.10
11.40 Dobrów- Koło dam 12.00
11.40 Koło Zakłady Mięsne- Tarnowiec 12.05
11.45 Ponętów PKP- Koło dam 12.17
12.05 Koło- Chełmno- Dąbie 12.35
12.15 Koło- Kościelec- Konin dworzec kolejowy 13.07
12.15 Koło- Janczewy- Przedecz 13.00
12.20 Koło- Budki Nowe- Borki 12.45
12.35 Kłodawa PKP- Grzegorzew- Koło 13.25
12.35 Sompolno- Koło 13.30
12.40 Tarnowiec- Koło dam 13.00
12.40 Dąbie- Chełmno- Koło 13.10
12.50 Koło- Grzegorzew- Kłodawa PKP 13.40
12.55 Borki- Budki Nowe- Koło 13.20
12.55 Konin dworzec kolejowy- Kościelec- Koło 13.45
13.00 Koło- Przystronie 13.30
13.35 Przystronie- Koło 14.05
13.45 Kłodawa- Kłodawa II 13.48
13.50 Konin- Koło- Domaników 15.32
14.05 Kłodawa II- Grzegorzew- Koło 14.45
14.05 Kłodawa PKP- Grzegorzew- Koło 15.00
14.10 Koło- Koło Zakłady Mięsne 14.15
14.10 Koło- Emilewo -Kłodawa II 14.45
14.15 Koło ZM- Poniatowskiego- dworzec autobusowy 14.35
14.25 Koło- Koło Zakłady Mięsne 14.30
14.30 Koło Zakłady Mięsne- Dobrów 14.55
14.30 Koło- Umień- Dąbie 15.15
14.35 Koło- Chełmno- Dąbie 15.05
15.00 Dobrów- Koło dam 15.15
15.05 Kłodawa II- Kłodawa 15.08
15.05 Dąbie- Koło 15.30
15.10 Kłodawa- Emilewo- Koło 15.40
15.15 Koło- Kościelec- Konin d.k.
∨ Czytaj dalej

16.07
15.15 Zaj.- ZM- Poniatowskiego- Zaj. 15.35
15.20 Koło- Cichów- Turek 16.05
15.25 Koło- Koło Zakłady Mięsne 15.30
15.25 Koło- Bogusławice- Izbica 16.20
15.30 Koło ZM- Dobrów 15.54
15.30 Koło- Dęby Szlacheckie -Wierzbie-Sompolno 16.15
15.30 Koło- Lipie Góry- Luboniek 16.05
15.30 Koło- Wrząca Wielka- Babiak 16.00
15.32 Domaników- Czerwonka 15.35
15.35 Czerwonka- Kłodawa 15.50
15.45 Koło- Emilewo- Kłodawa II 16.20
16.00 Dobrów- Koło dam 16.15
16.10 Luboniek- Lipie Góry- Koło 16.45
16.15 Konin dworzec kolejowy- Kościelec- Koło 17.15
17.00 Turek- Cichów- Koło 17.45
18.30 Koło- Kościelec- Konin d.k. 19.22
20.30 Konin dworzec kolejowy- Kościelec- Koło 21.20

Sobota w okresie letnich wakacji szkolnych

8.00 Koło ul. Sienkiewicza- Ponętów PKP 8.30
8.35 Ponętów PKP- Tarnowiec 9.20
9.25 Tarnowiec- Koło dworzec autobusowy Miejska 9.45
13.00 Koło dworzec autobusowy Miejska- Ponętów PKP 13.30
13.45 Ponętów PKP- Tarnowiec 14.25
14.30 Tarnowiec- Koło ul. Sienkiewicza I 14.50
14.50 Koło ul. Sienkiewicza I- Koło 14.55

Zobacz: Rozkład jazdy PKS i PKP w Kole

Źródło: Rozkład jazdy PKS Konin

Więcej na temat

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię