Do wypadku na przejeździe kolejowym doszło ok. godz. 4. W Słupcy pociąg osobowy Poznań - Konin uderzył w busa. Zablokowana jest linia kolejowa Poznań-Warszawa jak i droga wojewódzka 466.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Bus na litewskich rejestracjach wjechał na przejazd kolejowy, ale nie dał rady podjechać pod wzniesienie. Kierowca i pasażerowie po kilku próbach usunięcia pojazdu z torów wysiedli z auta. W pustego busa uderzył pociąg osobowy. Nie ma rannych.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gośka (gość)

Myślę, że nawet gdy na Litwie była jeszcze komuna, nikt stamtąd nie jeździł posypywać dróg w Polsce, aby dbać o bezpieczeństwo swoich obywateli.

vava (gość)

umysłu ludzi jadących busem uchroniła ich przed niechybną śmiercią. A bus rzecz do nabycia, życie ważniejsze. Szkoda że nikt nie pomyślał o posypaniu piaskiem okolic przejazdu kolejowego. W komunie rzecz taka nie byłaby możliwa. Państwo bardziej dbało o bezpieczeństwo swoich obywateli