Kolscy karatecy z medalami Mistrzostw Wielkopolski [ZDJĘCIA]

RED/GB
Kolscy karatecy z medalami Mistrzostw Wielkopolski
Kolscy karatecy z medalami Mistrzostw Wielkopolski Fot. Daniel Pakuła
30 kwietnia 2016 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie odbyły się XVII Mistrzostwa Wielkopolski Kyokushin Karate pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu. Cztery medale wywalczyli kolscy karatecy z Kolskiego Klubu Kyokushin-kan Karate-do.

W turnieju wystartowało ponad 16 ośrodków z Wielkopolski i zaproszone kluby z sąsiednich województw PFKK. Organizatorem zawodów był sensei Daniel Pakuła, 2 dan i prezes Klubu Karate w Malanowie.

Zawody otworzyli wójt gminy Malanów Sławomir Prentczyński, Grzegorz Kowalski - radny gminy Malanów oraz dyrektor OSIR Łukasz Jasiak.

Startujący w turnieju zawodnicy Kolskiego Klubu Kyokushin-kan Karate-do zdobyli cztery medale. Złoto wywalczył Tobiasz Ignaczak, srebrne medale: Bartosz Torzewicz i Gracjan Wiktorski. Brązowy medal zdobyła Weronika Politańska.