Gimnazjum nr 3 w Kole. Piłkarze najlepsi w powiecie

Gimnazjum nr 3 w Kole wygrało powiatowy turniej halowy
Gimnazjum nr 3 w Kole wygrało powiatowy turniej halowy Fot. Grzegorz Broniarczyk
Młodzi piłkarze z Gimnazjum nr 3 w Kole wygrali powiatowe finały rozgrywek halowej piłki nożnej, które rozegrano w hali sportowej MOSiR w Kole. W turnieju rywalizowało 9 szkół z powiatu kolskiego.

W hali MOSiR w Kole odbyły się powiatowe finały rozgrywek halowej piłki nożnej. W zawodach rywalizowało 9 szkół z powiatu kolskiego.

W miejskim etapie rozgrywek Gimnazjum nr 3 uległo drużynie Gimnazjum nr 2 i do finałów powiatowych awansowało z drugiego miejsca. Na tym etapie zawodnicy zaprezentowali znakomitą formę i zwyciężyli w zawodach, awansując tym samym na kolejny szczebel rozgrywek.

0:0

W finale zagrali zwycięzcy grup: Gimnazjum nr 2 w Kole, Gimnazjum z Grzegorzewa i chłopcy z Zespołu Szkół nr 1 - Gimnazjum nr 3 w Kole.

Wyniki - Finały:

Gimnazjum nr 2 w Kole - Gimnazjum Grzegorzew

0:1
Gimnazjum Grzegorzew - Zespół Szkół nr 1 Gim.3 Koło 0:1
Zespół Szkół nr 1 Gim.3 Koło - Gimnazjum nr 2 w Kole 1:0

Skład zwycięskiej drużyny: Igor Gołdyn, Szymon Cudaków, Kamil Goss, Wiktor Niemowny, Sebastian Jaroński, Kamil Kubiak, Bąkowski Michał, Szymański Michał, Mazur Kamil i Kacper Cieślak.

Drużynę prowadzili Marek Burdziński i Piotr Krzyżanowski.

źródło: ZS nr 1 w Kole

Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!