I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Przedecz 2015 [ZDJĘCIA]

I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Przedecz 2015
I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Przedecz 2015 Fot. M-GOK w Przedczu
18 lipca 2015r. na boisku Orlik w Przedczu rozegrano I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Przedecz 2015. Impreza została zorganizowana przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Przedczu.

W turnieju wystartowało pięć zespołów. Każda z drużyn mogła liczyć maksymalnie ośmiu zawodników. Mecze były rozgrywane w systemie "każdy z każdym". Zespoły rywalizowały ze sobą w meczach 2 x 10 min, z 5-minutową przerwą.

Zgłoszone drużyny mogły przyjąć dowolną nazwę. I tak na boisko wybiegli: "FC Musztarda po obiedzie", "KONAMI Team", "Baszta Przedecz Juniorzy", "Serbski Asortyment Rozrzutu Arbuzów" oraz "Drużyna Bez Nazwy - DBN".

Po pięciu godzinach zmagań, zwyciężył zespół "FC Musztarda po obiedzie", który lepszym bilansem bramkowym wyprzedził zespół "KONAMI Team". W bezpośrednim spotkaniu tych drużyn padł remis 1:1. Trzecie miejsce zajęła ekipa "Serbskiego Asortymentu Rozrzutu Arbuzów".

I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Przedecz 2015 - Zobacz zdjęcia!