I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Przedecz Orlik CUP 2016 [ZDJĘCIA]

Za nami I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Przedecz Orlik CUP 2016
Za nami I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Przedecz Orlik CUP 2016 Fot. Organizatorzy
Zespół Brothers wygrał I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Przedecz Orlik CUP 2016. W spotkaniu finałowym "bracia" pokonali 10:3 ekipę Błenna Team.

W minioną niedzielę, na Orliku w Przedczu, odbył się I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Przedecz Orlik CUP 2016. Organizatorem zawodów był znany wszystkim działacz sportowo/kulturalny z Przedcza – Adam Adamczewski.

Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów. Każda z drużyn mogła liczyć maksymalnie 9 zawodników. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy i zagrały ze sobą systemem „każdy z każdym”.

Po fazie grupowej, drużyny które zajęły ostatnie miejsca w grupach zagrały między sobą mecz o 5. miejsce. W tej rywalizacji lepszy był Piorun Żarowo, który pokonał Dream Team 5:3.

W pierwszym półfinale zmierzyły się ze sobą zespoły Los Chicos i Błenna Team. Zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne, które wygrała 3:2 drużyna z Błennej. Drugi półfinał, to już konfrontacja Brothers z zespołem „Uśmiech Kombajnisty”. Brothers dowodzony przez Wiktora Zasadę pewnie zwyciężył 12:1.

W meczu o III miejsce, znacznie lepsi okazali się zawodnicy Los Chicos, pokonując „Uśmiech Kombajnisty” 10:1.

W spotkaniu finałowym Brothers zmierzył się z Błenną Team, pewnie zwyciężając 10:3.

Impreza nie odbyła by się, bez wsparcia ze strony Marka Modrzejewskiego, który ufundował puchary dla trzech najlepszych drużyn.

Jak zapewnił organizator turnieju, w planach są już kolejne tego typu imprezy.