Juniorzy Młodsi pokonali Spartę Barłogi

31 maja o godz. 18:00 w Kole doszło do spotkania na szczycie w lidze juniorów młodszych. Lider Olimpia Koło podejmowała vice-lidera Spartę Barłogi.

Pierwsza połowa to wyraźna przewaga Olimpii w grze piłką i ataku pozycyjnym, co nasi zawodnicy udokumentowali strzelając dwie ładne bramki z dystansu. W tej odsłonie kolscy zawodnicy w pełni kontrolowali przebieg tego spotkania.

W drugiej połowie spotkanie się wyrównało i stało się typowym meczem walki. Na kilka dogodnych sytuacji stworzonych przez kolskich piłkarzy goście z Barłóg odpowiedzieli jedną groźną sytuacją do zdobycia bramki.

Zawodnicy Olimpii wywalczyli pierwsze miejsce w lidze i zagrają w barażu o awans do wielkopolskiej ligi juniorów młodszych najprawdopodobniej z drużyną GKS Lisewo.

Olimpia Koło - Sparta Barłogi 2:0