Olimpia Koło - KKS Kalisz 0:3 [WIDEO, ZDJĘCIA]

GB
Olimpia Koło - KKS Kalisz 0:3
Olimpia Koło - KKS Kalisz 0:3 Fot. Grzegorz Broniarczyk
Olimpia Koło przegrała na własnym boisku 0:3 z KKS Kalisz. Mecz rozegrano bez udziału publiczności. Kibice z Kalisza dopingowali swoich piłkarzy zza bramy stadionu i przy asyście policji.

Pierwotnie mecz Olimpia Koło - KKS Kalisz miał zostać rozegrany w ubiegłą sobotę. Spotkanie jednak na wniosek WZPN-u zostało przełożone na 2 października. Chodziło głównie o względy bezpieczeństwa.

W ubiegłym roku mecz Olimpii z KKS Kalisz został na kilka minut przerwany. Kilkudziesięciu kibiców KKS pogoniło sympatyków Olimpii, przebywających na trybunach. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby porządkowe. Mecz po krótkiej chwili wznowiono.

Tym razem mecz postanowiono rozegrać bez udziału publiczności. Autokar z kaliskimi kibicami zaparkował przed stadionem, gdzie fanom KKS asystowali przez całe spotkanie policjanci.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym wynikiem. To jednak piłkarze KKS wyglądali na drużynę lepszą tego dnia. Odzwierciedliło się to w drugiej części meczu, kiedy to Olimpia Koło straciła trzy bramki i wydaje się zasłużenie przegrała 0:3.

Olimpia Koło - KKS Kalisz 0:3 (0:0)
Bramki: Konrad Chojnacki (2), Mateusz Poniatowski.
Olimpia Koło: Suliński, Krzyżanowski, Urbaniak, Trzmielewski, Szymański (Miłosz Powietrzyński), Sikorski, Rutkowski, Jaroszewski (Paweł Powietrzyński), Marańda, Szczesiak, Kotkowski (Kawka).