Olimpia Koło przegrała z ostatnim zespołem w lidze

Olimpia Koło przegrała z Kanią Gostyń 1:2
Olimpia Koło przegrała z Kanią Gostyń 1:2 Fot. Patryk Drabek/NM
Trwa fatalna passa podopiecznych Tomasza Mikusika. W ostatnie kolejce Olimpia Koło przegrała na wyjeździe z ostatnim zespołem w lidze - Kanią Gostyń. Przegrana boli tym bardziej, że przez większość spotkania kolski zespół prowadził 1:0.

Dla kolskiej drużyny to już dziesiąty mecz z rzędu bez zwycięstwa. Tym razem Olimpia musiał uznać wyższość ostatniego zespołu w ligowej tabeli.

Porażka tym bardziej bolesna, że jeszcze do 74. minuty spotkania, to Olimpia prowadziła 1:0. W 43. minucie prowadzenie gościom dał Filip Zborowski. I gdy mogło się już wydawać, że podopieczni Tomasza Mikusika, wrócą do Koła z trzema punktami, kilkanaście minut przed końcem spotkania wyrównał Marcin Tomczak. Ten sam zawodnik strzela drugiego gola w doliczonym czasie gry i ustala wynik spotkania na 2:1 dla gospodarzy.

Kolejne ligowe spotkanie Olimpia Koło zagra na własnym stadionie z Dąbroczanką Pępowo.

Kania Gostyń - Olimpia Koło 2:1 (0:1)

Bramka dla Olimpii: Filip Zborowski.