Olimpia Koło - Rawia Rawicz 1:0 (0:0)

GB
Olimpia Koło - Rawia Rawicz 1:0 (0:0) Fot. Amatorska Fotografia Sportowa G.N.
Olimpia Koło wygrała drugie spotkanie w tym sezonie. Nasi piłkarze pokonali na własnym terenie Rawię Rawicz 1:0. Zwycięską bramkę zdobył z rzutu karnego Tomasz Mikusik.

Spotkanie zostało rozegrane w ramach 13. kolejki IV ligi grupy wielkopolskiej południowej. Pierwsza część meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 48. minucie grający trener Tomasz Mikusik, który wykorzystał rzut karny.

Choć od 67. minuty spotkania Olimpia grała w osłabieniu, gospodarze nie dali sobie wyrwać korzystnego rezultatu i to oni cieszyli się po ostatnim gwizdku ze zdobycia trzech, jakże cennych punktów.

Po rozegraniu trzynastu spotkań, kolanie mają na koncie dwa zwycięstwa, dwa remisy i dziewięć porażek. Wciąż zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Już za tydzień Olimpia zagra na wyjeździe z Polonią Kępno.

Bramka: Tomasz Mikusik (48′ – rzut karny)