Piłka nożna. Lubuszanin Trzcianka uległ u siebie Olimpii Koło. Zobaczcie zdjęcia z meczu

Kontrowersyjny rzut karny zadecydował o porażce Hydro Lubuszanina Trzcianka 3:4 (2:1) z Olimpią Koło

Spotkanie w Trzciance mogło się kibicom podobać, gdyby nie jego wynik. Do przerwy Hydro Lubuszanin prowadził 2:1, a strzelcem obu bramek był Paweł Wicher. Po zmianie stron goście strzelili trzy gole, w tym kontrowersyjną bramkę z rzutu karnego w 80. minucie, która zadecydowała o porażce miejscowych. Po protestach żółtą kartkę otrzymał Paweł Iwanicki, a czerwone trener Jarosław Feciuch oraz kierownik drużyny Krzysztof Grzyśnik. Trzecią bramkę dla Lubuszanina zdobył Mateusz Jurków.