UKS SALUS Przedecz wygrywa z MKS Piotrków Kuj. 30-22

Adam Adamczewski
Po jednostronnym spotkaniu, zespół UKS SALUS Przedecz pewnie wygrał z zespołem MKS Piotrkovia Piotrków Kuj. 30-22 (15-8). Było to drugie z kolei zwycięstwo Przedeckich szczypiornistów.

Zespół z Przedcza przystąpił do spotkania w optymalnym zestawieniu. Trener Edward Dereszewski mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. Mecz od pierwszych minut ułożył się po myśli zawodników SALUS-a. W 7 min. UKS prowadził 4:0, w 14 min. 8-3. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:8 dla zespołu z Przedcza.

Druga połowa to kontrolowanie spotkania przez zawodników z Przedcza. Najwięcej bramek dla Przedeckiego zespołu rzucił Krystian Marciniak - 11. Bardzo dobre spotkanie w Przedeckim zespole zagrali bramkarze: Adam Adamczewski (1 połowa) oraz Damian Michalski (2 połowa).

UKS SALUS Przedecz: Adamczewski, Michalski- Marciniak (11), Banasiak (5), Pacholczyk (4), Bieniek (3), Frontczak (2), Hoang Van (2), Zasada (1), Janicki (1), Dereszewski (1), Marjański, Dopierała, Szymczak, Maziarz, Dominiak. Trener: Edward Dereszewski.