Wybory samorządowe 2014: Kandydaci PO do sejmiku województwa

GB
Kandydaci PO do sejmiku województwa
Kandydaci PO do sejmiku województwa Fot. Grzegorz Broniarczyk
Wybory samorządowe 2014 - Platforma Obywatelska zaprezentowała dziś swoich kandydatów z powiatu kolskiego do sejmiku województwa wielkopolskiego. O mandat powalczy Halina Grabowska i Arkadiusz Ignaczak.

W lokalu "Mocca" odbyła się konferencja prasowa posłów PO Rafała Grupińskiego i Tomasza Nowaka. Podczas spotkania zaprezentowano kandydatów Platformy z powiatu kolskiego do sejmiku województwa wielkopolskiego.

- Najbliższe cztery lata sejmiku to są ostatnie tak bogate lata w środki europejskie. Trzeba będzie bardzo mądrze wydawać pieniądze na zrównoważony rozwój lokalnych społeczności. Apeluję do mieszkańców, by dostrzegli tych dobrych kandydatów, jakich wystawia Platforma Obywatelska - mówił poseł Rafał Grupiński, przewodniczący wielkopolskiej PO.

Z numerem 8 na liście PO o mandat powalczy Halina Grabowska, wieloletnia dyrektor Miejskiego Domu Kultury, a z numerem 5 - Arkadiusz Ignaczak, pedagog i nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole.

- Moja sympatia dla Platformy Obywatelskiej jest znana od dawna. Chcę powiedzieć tylko, że skalą ludzkiej wrażliwości jest właśnie stosunek do kultury - powiedziała podczas spotkania z mediami Halina Grabowska.

- Dla mnie najważniejsi są uczniowie i ich rodziny. To im będę chciał pomóc. Mówię tutaj głównie o rodzinach wielodzietnych, których jest bardzo dużo w naszym mieście - dodał Arkadiusz Ignaczak.

Zobacz także: Wybory samorządowe 2014 - Kandydaci, programy itp.

Masz swoje zdanie i chcesz się nim podzielić? Napisz o tym na naszym FORUM KOŁO

Widziałeś coś ciekawego Chcesz nas o czymś poinformować? Napisz do nas: [email protected]

Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Tajemnica Marchewki

Wideo

Dodaj ogłoszenie