Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Zespół Taneczny Gama z Kłodawy w Bochum [ZDJĘCIA]

GB
Zespół Taneczny Gama z Kłodawy
Zespół Taneczny Gama z Kłodawy Fot. Zespół Taneczny Gama
Zespół Taneczny Gama z Kłodawy wystartował na Mistrzostwach Świata Disco Dance w Bochum w Niemczech. Trzecie miejsce wytańczył solista kłodawskiej formacji - Piotr Woźniak.

Na Mistrzostwach Świata Disco Dance w Bochum uczestniczyli tancerze z 22 krajów. Wśród reprezentacji z całego świata bardzo dobrze wypadli tancerze reprezentujący Zespół Taneczny Gama z Kłodawy.

Solista Piotr Woźniak zajął trzecie miejsce w kategorii disco freestyle i tym samym zdobył brązowy medal i puchar Mistrzostw Świata.

Duet dziecięcy Oliwia Majkowska i Wiktoria Dębska zajęły 26. miejsce na 50 startujących par. Duet juniorski Agata Ogorzelska i Piotr Woźniak zajął 46. miejsce na 71 startujących par.

Mini formacja dziecięca dotarła aż do półfinału i ostatecznie zajęła 10. miejsce na 21 startujących grup. Formacja GAMA Juniorzy uplasowała się na 18. miejscu na 28 startujących formacji z całego świata.

Tancerzom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

źródło: Zespół Taneczny Gama

Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!