GKS Nałęcz Babiak zwycięski w meczu z kibicami [ZDJĘCIA]

GB
GKS Nałęcz Babiak zwycięski w meczu z kibicami
GKS Nałęcz Babiak zwycięski w meczu z kibicami Fot. Kamila Kozłowska
Pierwszy noworoczny mecz na Orliku w Babiaku za nami. Piłkarze GKS Nałęcz Babiak pokonali kibiców zarówno w regulaminowych czasie gry, jak i w rzutach karnych. W sumie na boisku pojawiło się dwudziestu zawodników (w tym ośmiu kibiców).

Noworoczny mecz trwał 2 x 40 minut. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1. Druga odsłona spotkania to już znaczna przewaga zawodników GKS Nałęcz Babiak. Drużyna wystawiła dwa składy, które zmieniały się co dziesięć minut. Takiego komfortu nie mieli kibice, którzy z biegiem czasu coraz bardziej opadali z sił. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:2.

Losy spotkania mogły się jeszcze odwrócić, gdyż w ramach noworocznego meczu, zaplanowano także rzuty karne. Ich zwycięzca wygrywał cały mecz. Jednak także i w tym elemencie lepsi okazali się piłkarze GKS-u, którzy pokonali kibiców 5:2.