LKS Gołuchów - Olimpia Koło. Burza przerwała mecz

W czwartek 30 maja o godzinie 17:00 na boisku w Gołuchowie został rozegrany kolejny mecz o mistrzostwo IV ligi wielkopolskiej grupy południowej pomiędzy LKS Gołuchowem a Olimpią Koło. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Pierwsze 45 minut to bardzo wyrównane spotkanie z przewagą naszej drużyny do zdobycia bramki. Drugie 45 minut to również wyrównane spotkanie, z tym że w tej odsłonie to gospodarze stworzyli dogodniejsze sytuacje do zdobycia bramki. Jednak bardzo dobrze dysponowany tego dnia Suliński nie dał się zaskoczyć.

Z przebiegu całego spotkania remis jest jak najbardziej sprawiedliwą oceną tego co działo się na boisku. W drugiej połowie mecz został przerwany z powodu burzy, która przeszła nad Gołuchowem.

- Z remisu w Gołuchowie jesteśmy bardzo zadowoleni tym bardziej, że w ostatnich kilku sezonach w Gołuchowie schodziliśmy zawsze jako pokonani. Rozegraliśmy kolejne dobre spotkanie i co cieszy po raz kolejny na zero z tyłu - powiedział po meczu Jarek Kawka z Olimpii Koło.

LKS Gołuchów - Olimpia Koło 0:0

Olimpia Koło – Robert Suliński, Piotr Krzyżanowski, Mateusz Trzmielewski, Filip Szymański, Kamil Jaroszewski, Łukasz Ekiert, Dawid Wiśniewski, Artur Bednarczyk (75' Michał Nowakowski), Piotr Marańda, Ariel Szczesiak, Jarosław Kawka (80’ Dawid Jóźwiak).

W niedzielę 2 czerwca o godzinie 17:00 w Kole nasza drużyna rozegra kolejne ligowe spotkanie, tym razem z pretendentem do awansu - drużyną Victorii Września.