Spis treści
- Akademia Montesori
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „Budowlanka”
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 „Ekonomik”
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 „Ekonomik”
- I Liceum Ogólnokształcące
- III Liceum Ogólnokształcące
- Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Akrobatyczna
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Akrobatyczna
- Miejskie Przedszkole nr 10
- Miejskie Przedszkole nr 13
- Miejskie Przedszkole nr 17
- Miejskie Przedszkole nr 20
- Miejskie Przedszkole nr 21
- Miejskie Przedszkole nr 22
- Miejskie Przedszkole nr 34
- Miejskie Przedszkole nr 37
- Miejskie Przedszkole nr 6
- Miejskie Przedszkole nr 8
- Niepubliczny Punkt Przedszkolny
- Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7
- Punkt Biblioteczny Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze
- Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 15
- Szkoła Podstawowa nr 15
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Uniwersytet Zielonogórski Budynek Dydaktyczny A - 2
- Uniwersytet Zielonogórski Hala Sportowa
- Uniwersytet Zielonogórski Hala Sportowa
- Uniwersytet Zielonogórski Rektorat
- V Liceum Ogólnokształcące
- VI Liceum Ogólnokształcące
- VI Liceum Ogólnokształcące
- Zespół Edukacyjny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 5
- Zespół Edukacyjny Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17
- Zespół Edukacyjny Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17
- Zespół Edukacyjny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21
- Zespół Edukacyjny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21
- Zespół Edukacyjny Nr 3, Szkoła Podstawowa nr 21
- Zespół Edukacyjny Nr 9 Szkoła Podstawowa Nr 11
- Zespół Edukacyjny Nr 9 Szkoła Podstawowa Nr 11
- Zespół Edukacyjny nr 10
- Zespół Edukacyjny nr 10
- Zespół Edukacyjny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21
- Zespół Edukacyjny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 24
- Zespół Edukacyjny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 26
- Zespół Edukacyjny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 26
- Zespół Edukacyjny nr 8 Szkoła Podstawowa nr 28
- Zespół Edukacyjny nr 9 Szkoła Podstawowa nr 11
- Zespół Szkół Ekologicznych
- Zespół Szkół Ekologicznych
- Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego
- Zespół Szkół Plastycznych
- Zespół Szkół Specjalnych Nr 1
- Zespół Szkół Specjalnych Nr 1
- Zielonogórski Ośrodek Kultury Filia Stary Kisielin
- Świetlica
- Świetlica
- Świetlica
- Świetlica
- Świetlica
- Świetlica
- Świetlica
- Świetlica
- Świetlica
Wybory samorządowe 2024. Kiedy i w jakich godzinach można zagłosować?
Wybory samorządowe zarządzane są przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W dniu, na który wyznaczone zostało głosowanie, lokale wyborcze czynne są od godziny 7.00 do godziny 21.00. W przypadku niezaplanowanych zdarzeń, które wymagały przerwania prac komisji, możliwe jest wydłużenie godzin otwarcia lokalu. Są to jednak sytuacje incydentalne.
- Co wziąć ze sobą na głosowanie?
Udając się do lokalu wyborczego, musimy pamiętać o wzięciu ze sobą dokumentu tożsamości. Ten umożliwi komisji odnalezienie nas w spisie wyborców i dopuszczenie do głosowania.
Może Cię zainteresować
Druga tura wyborów samorządowych 2024 w Zielonej Górze
Druga tura wyborów samorządowych nie odbywa się we wszystkich miejscowościach w Polsce. Dogrywka potrzebna jest tylko tam, gdzie żadnemu kandydatowi nie udało się zdobyć więcej niż połowy ważnie oddanych głosów.
Ponowne głosowanie odbywa się po 14-stu dniach od pierwszego głosowania.
Lokale wyborcze dla mieszkańców Zielonej Góry
Oto lista lokali wyborczych dla mieszkańców Zielonej Góry. Znajdź ulicę, przy której mieszkasz i numer budynku, a dowiesz sie, gdzie możesz zagłosować podczas wyborów.
Akademia Montesori
adres: Łężyca-Budowlanych 5A l. 12, 66-016 Zielona Góra
numer komisji: 74
- Łężyca-Geodetów
- Łężyca-Geologów
- Łężyca-Inwestycyjna
- Łężyca-Murarska
- Łężyca-Urbanistów
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „Budowlanka”
adres: Botaniczna 50, 65-392 Zielona Góra
numer komisji: 29
- Botaniczna od nr 23
- Ekologiczna
- Jałowcowa
- Kosynierów
- Maciejowicka
- Generała Madalińskiego
- Nasza
- Osiedle Robotnicze
- Osiedle Wygoda
- Parkowa
- Emilii Plater
- Połaniecka
- Przyrodnicza
- Racławicka
- Szczekocińska
- Tatrzańska
- Jerzego Waszczyka
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 „Ekonomik”
adres: Długa 5, 65-401 Zielona Góra
numer komisji: 16
- 1 Maja
- Długa
- Marii Konopnickiej
- Stanisława Moniuszki od nr 12
- Owocowa
- Wesoła
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 „Ekonomik”
adres: Długa 5, 65-401 Zielona Góra
numer komisji: 67
- Jedności
- Stanisława Moniuszki do nr 11
- Polna
- Reja
- Jana Sobieskiego
- Wandy do nr 39
adres: Osiedle Pomorskie 28, 65-548 Zielona Góra
numer komisji: 56
- Dereszowa
- Jeździecka
- Karowa
- Kucykowa
- Przewalskiego
- Przyleśna
- Rumakowa
- Stajenna
- Strzemienna
- Tarpanowa
- Wyścigowa
- Zielony Las
I Liceum Ogólnokształcące
adres: Jana Kilińskiego 7, 65-508 Zielona Góra
numer komisji: 27
- Jaskółcza numery nieparzyste do nr 15D i parzyste do nr 34
- Jana Kilińskiego
- Ignacego Krasickiego
- Ks. Kazimierza Michalskiego
- Czesława Niemena
III Liceum Ogólnokształcące
adres: Strzelecka 9, 65-452 Zielona Góra
numer komisji: 71
- Aliny
- Balladyny
- Beniowskiego
- Chochlika
- Stanisława Cynarskiego
- Dantyszka
- Derwida
- Fantazego
- Filona
- Geodetów
- Goplany
- Grabca
- Grunwaldzka
- Gryfa
- Grzegorza
- Hawryłowicza
- Horsztyńskiego
- Mieczysława Karłowicza
- Kirkora
- Kordiana
- Krzemieniecka
- Laury
- Lecha
- Lechitów
- Lilii Wenedy
- Mazepy
- Nowa
- Władysława Orkana
- Pułkownika Witolda Pileckiego
- Salomei
- Skierki
- Strzelecka
- Wacława
- Wodna
Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
adres: Ludwika Zamenhofa 1, 65-186 Zielona Góra
numer komisji: 52
- Klementowskich
- Tadeusza Konicza
- Ludwika Waryńskiego
- Wazów od nr 45
- Ludwika Zamenhofa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Akrobatyczna
adres: Urszuli 22, 65-147 Zielona Góra
numer komisji: 47
- Amelii
- Dolina Luizy
- Potokowa
- Ruczajowa
- Towarowa
- Urszuli
- Zdrojowa
- Źródlana numery nieparzyste do nr 17 i parzyste do nr 74
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Akrobatyczna
adres: Urszuli 22, 65-147 Zielona Góra
numer komisji: 48
- Strumykowa
- Sulechowska
Miejskie Przedszkole nr 10
adres: Monte Cassino 21a, 65-561 Zielona Góra
numer komisji: 18
- Łużycka do nr 26
- Monte Cassino
- Majora Henryka Sucharskiego
Miejskie Przedszkole nr 13
adres: Jęczmienna 1, 65-012 Zielona Góra
numer komisji: 72
- Browarna
- Jagodowa
- Jarzębinowa
- Jęczmienna
- Konopna
- Kożuchowska numery nieparzyste od nr 31 i parzyste od nr 12
- Krzywa
- Tadeusza Olbrychta
- Podwójna
- Pszenna
- Rolnicza
- Rzemieślnicza
- Rzepakowa
- Winna
- Zawiszy Czarnego
- Żytnia
Miejskie Przedszkole nr 17
adres: dr Pieniężnego 22, 65-054 Zielona Góra
numer komisji: 65
- Aleja Niepodległości
- Bankowa
- Kazimierza Wielkiego
- Kupiecka
- dr Pieniężnego
- Plac Bohaterów
- Plac Makusynów
- Plac Jana Matejki
- Plac Teatralny
- Pod Topolami
- Ułańska
Miejskie Przedszkole nr 20
adres: Studzianki 8, 65-807 Zielona Góra
numer komisji: 17
- Armii Krajowej
- Morwowa
- Leopolda Okulickiego
- Studzianki
- Szarych Szeregów
Miejskie Przedszkole nr 21
adres: Rydza-Śmigłego 5, 65-610 Zielona Góra
numer komisji: 12
- Rydza-Śmigłego
- Żołnierzy 2 Armii
Miejskie Przedszkole nr 22
adres: Porzeczkowa 34, 65-790 Zielona Góra
numer komisji: 4
- Działkowa
- Foluszowa
- Kręta od nr 6
- Mała
- Olchowa
- Porzeczkowa
- Różana
- Wrzosowa
- Zacisze
Miejskie Przedszkole nr 34
adres: Bohaterów Westerplatte 11a, 65-034 Zielona Góra
numer komisji: 62
- Akacjowa
- Aleja Wojska Polskiego do nr 9
- Bohaterów Westerplatte
- Fryderyka Chopina
- Dworcowa
- Jana Keplera
- Klonowa
- Jana Kochanowskiego
- Lipowa
- Spółdzielcza
Miejskie Przedszkole nr 37
adres: Węgierska 9, 65-941 Zielona Góra
numer komisji: 11
- Węgierska
Miejskie Przedszkole nr 6
adres: Stanisława Wyspiańskiego 16, 65-036 Zielona Góra
numer komisji: 61
- Bolesława Chrobrego
- Bolesława Krzywoustego
- Mieszka I
- Plac Kolejarza
- Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
- Spokojna
- Wazów do nr 44
- Stanisława Wyspiańskiego nieparzyste do nr 15 i parzyste do nr 36
Miejskie Przedszkole nr 8
adres: Jacka Kaczmarskiego 1, 65-634 Zielona Góra
numer komisji: 23
- Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" do nr 56
Niepubliczny Punkt Przedszkolny
adres: Łężyca-Budowlanych 5 l. 18, 66-016 Zielona Góra
numer komisji: 73
- Łężyca-Apartamentowa
- Łężyca-Architektów
- Łężyca-Budowlanych
- Łężyca-Ceglana
- Łężyca-Ciesielska
- Łężyca-Czeremchowa
- Łężyca-Inżynierska
- Łężyca-Projektantów
- Łężyca-Ustronna
- Łężyca-Willowa
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia
adres: Dzika 6, 65-181 Zielona Góra
numer komisji: 51
- Generała Józefa Bema
- Billewiczówny
- Cicha
- Zygmunta Czubińskiego
- Dolina Zielona
- Dzika
- Ketlinga
- Kmicica
- Hugo Kołłątaja
- Plac Korczakowców
- Podbipięty
- Skrzetuskiego
- Stanisława Staszica
- Szwajcarska
- Ustronna
- Wołodyjowskiego
- Stanisława Wyspiańskiego numery nieparzyste od nr 17 i parzyste od nr 38
- Zagłoby
- Żabia
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7
adres: Zielonogórska 5, 65-256 Zielona Góra
numer komisji: 58
- Chmielna
- Górna
- Gronowa
- Kombatantów
- Letnia
- Lubuska
- Osiedlowa
- Przecznica
- Zielonogórska
Punkt Biblioteczny Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze
adres: Jany 3a, 66-001 Zielona Góra
numer komisji: 77
- Jany
- Stożne
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO
adres: Władysława IV 1, 65-229 Zielona Góra
numer komisji: 57
- Władysława Jagiełły
- Niecała
- Wileńska
- Władysława IV
adres: Generała Józefa Sowińskiego 27, 65-419 Zielona Góra
numer komisji: 68
- Generała Jakuba Jasińskiego
- Józefa Ignacego Kraszewskiego
- Przemysłowa
- Henryka Sienkiewicza
- Generała Władysława Sikorskiego od nr 11
- Generała Józefa Sowińskiego od nr 17
- Średnia
- Kaspra Twardowskiego
- Tylna
- Zielona
Szkoła Podstawowa nr 1
adres: Stefana Wyszyńskiego 17, 65-536 Zielona Góra
numer komisji: 19
- Stefana Wyszyńskiego od numeru 1 do numeru 25
Szkoła Podstawowa nr 1
adres: Stefana Wyszyńskiego 17, 65-536 Zielona Góra
numer komisji: 20
- Powstańców Warszawy
- Wiśniowa
Szkoła Podstawowa nr 15
adres: Lisia 37, 65-093 Zielona Góra
numer komisji: 63
- Lisia
Szkoła Podstawowa nr 15
adres: Lisia 37, 65-093 Zielona Góra
numer komisji: 64
- Boduena
- Generała Jarosława Dąbrowskiego
- Jelenia
- Krakusa
- Krucza
- Łąkowa
- Młyńska
- Piesza
- Przy Gazowni
- Rymarska
- Składowa
- Słoneczna
- Świętojańska
- Wandy od nr 40
- Węglowa
- Zamkowa
- Zjednoczenia do nr 11
- Zbigniewa Herberta
Szkoła Podstawowa nr 18
adres: Francuska 10, 65-941 Zielona Góra
numer komisji: 10
- Braci Gierymskich
- Budziszyńska do nr 9
- Józefa Chełmońskiego
- Juliusza Kossaka
- Jacka Malczewskiego
- Piotra Michałowskiego
- Leona Wyczółkowskiego
Szkoła Podstawowa nr 18
adres: Francuska 10, 65-941 Zielona Góra
numer komisji: 9
- Budziszyńska od nr 10
- Kraljevska
Szkoła Podstawowa nr 2
adres: Stefana Wyszyńskiego 101, 65-536 Zielona Góra
numer komisji: 13
- Aleja Wojska Polskiego od numeru 10
- Kręta do nr 5
- Wiejska
Szkoła Podstawowa nr 2
adres: Stefana Wyszyńskiego 101, 65-536 Zielona Góra
numer komisji: 14
- Stefana Wyszyńskiego od nr 29 do nr 165
Szkoła Podstawowa nr 2
adres: Stefana Wyszyńskiego 101, 65-536 Zielona Góra
numer komisji: 15
- Dąbrówki
- Krośnieńska
- Miodowa
- Św. Trójcy
Szkoła Podstawowa nr 6
adres: św. Kingi 1, 65-215 Zielona Góra
numer komisji: 59
- Braniborska
- Glinianki
- Lwowska
- Władysława Łokietka
- Nad Łąkami
- Piaskowa
- Piękna
- Henryka Siemiradzkiego
- Sorbska
- Św. Kingi
- Tkacka
Szkoła Podstawowa nr 6
adres: św. Kingi 1, 65-215 Zielona Góra
numer komisji: 60
- Ceglana
- Krótka
- Plac majora Adama Lazarowicza
- Podgórna do nr 44
- Grzegorza Zarugiewicza
- Zyty
Szkoła Podstawowa nr 8
adres: Kąpielowa 7, 65-383 Zielona Góra
numer komisji: 30
- Henryka Arctowskiego
- Boczna
- Bolka i Lolka
- Calineczki
- Aleksandra Czekanowskiego
- Jana Czerskiego
- Ignacego Domeyki
- Dożynkowa
- Janusza Groszkowskiego
- Jana Heweliusza
- Leopolda Infelda
- Jasia i Małgosi
- Jędrzychowska
- Roberta Kocha
- Kopciuszka
- Krasnoludków
- Królewny Śnieżki
- Kubusia Puchatka
- Ignacego Łukasiewicza
- Misia Uszatka
- Gabriela Narutowicza
- Alfreda Nobla
- Karola Olszewskiego
- Pinokia
- Piotrusia Pana
- Plonowa
- Wacława Sierpińskiego
- Siewna
- Pawła Strzeleckiego
- Jędrzeja Śniadeckiego
- Urodzajna
- Warzywna
- Wierzbowa
- Zygmunta Wróblewskiego
- Zbożowa
- Zielna
- Złotej Rybki
Szkoła Podstawowa nr 8
adres: Kąpielowa 7, 65-383 Zielona Góra
numer komisji: 31
- Agatowa
- Ametystowa
- Bratkowa
- Brylantowa
- Budowlana
- Bursztynowa
- Chabrowa
- Diamentowa
- Dekarska
- Kasztanowa
- Kąpielowa
- Kiełpińska
- Koralowa
- Liliowa
- Makowa
- Mokra
- Nagietkowa
- Nowojędrzychowska
- Perłowa
- Rubinowa
- Słowicza
- Stolarska
- Szafirowa
- Szmaragdowa
- Turkusowa
- Urocza
- Wronia
Szkoła Podstawowa nr 8
adres: Kąpielowa 7, 65-383 Zielona Góra
numer komisji: 32
- Azaliowa
- Daliowa
- Fiołkowa
- Kazimierza Funka
- Goździkowa
- Irysowa
- Jaśminowa
- Kaczeńcowa
- Oskara Kolberga
- Kalinowa
- Konwaliowa
- Krokusowa
- Lawendowa
- Leszczynowa
- Mieczykowa
- Rezedowa
- Rumiankowa
- Sasankowa
- Słonecznikowa
- Stokrotkowa
- Storczykowa
- Tulipanowa
- Zawilcowa
Uniwersytet Zielonogórski Budynek Dydaktyczny A - 2
adres: Profesora Zygmunta Szafrana 2, 65-516 Zielona Góra
numer komisji: 53
- Akademicka
- Gajowa
- Kościuszkowców
- Miła
- Podgórna od nr 45
- Profesora Zygmunta Szafrana
- Szosa Kisielińska
Uniwersytet Zielonogórski Hala Sportowa
adres: Prosta 39, 65-783 Zielona Góra
numer komisji: 5
- Agrestowa
- Bananowa
- Figowa
Uniwersytet Zielonogórski Hala Sportowa
adres: Prosta 39, 65-783 Zielona Góra
numer komisji: 6
- Ananasowa
- Cisowa
- Cyprysowa
- Cytrynowa
- Dworkowa
- Grabowa
- Jesionowa
- Kokosowa
- Leśna
- Magnacka
- Migdałowa
- Modrzewiowa
- Prosta
- Szlachecka
- Świerkowa
- Zaściankowa
Uniwersytet Zielonogórski Rektorat
adres: Licealna 9, 65-417 Zielona Góra
numer komisji: 66
- 30 Maja 1960 r.
- Aleja Konstytucji 3 Maja
- Ciesielska
- Drzewna
- Artura Grottgera
- Jana Kasprowicza
- Mikołaja Kopernika
- Kościelna
- Krawiecka
- Licealna
- Kazimierza Lisowskiego
- Mariacka
- Masarska
- Adama Mickiewicza
- Plac ks. biskupa Wilhelma Pluty
- Plac Pocztowy
- Plac Powstańców Wielkopolskich
- Plac Słowiański
- Pod Filarami
- Generała Władysława Sikorskiego do nr 10
- Piotra Skargi
- Generała Józefa Sowińskiego do nr 16
- Stary Rynek
- Św. Jadwigi
- Księdza Piotra Wawrzyniaka
- Stefana Żeromskiego
V Liceum Ogólnokształcące
adres: Zachodnia 63, 65-552 Zielona Góra
numer komisji: 24
- Zbyszka Godlewskiego
- Łużycka od nr 28
- Pionierów Zielonej Góry
- Unii Europejskiej
- Zachodnia
VI Liceum Ogólnokształcące
adres: Świętych Cyryla i Metodego 9, 65-533 Zielona Góra
numer komisji: 21
- Świętych Cyryla i Metodego
- Jacka Kaczmarskiego
- Anieli Krzywoń
- Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" od nr 57
VI Liceum Ogólnokształcące
adres: Świętych Cyryla i Metodego 9, 65-533 Zielona Góra
numer komisji: 22
- Festiwalowa
- Ptasia od nr 33
Zespół Edukacyjny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 5
adres: Truskawkowa 12, 65-129 Zielona Góra
numer komisji: 46
- Akrobatów
- Amarantowa
- Beżowa
- Biała
- Błękitna
- Błotna
- Bordowa
- Borówkowa
- Brązowa
- Bukowa
- Chłodna
- Chynowska
- Dębowa
- Michała Drzymały
- Fioletowa
- Gorzowska
- Grafitowa
- Granatowa
- Grzybowa
- Jastrzębia
- Jemiołowa
- Jesienna
- Jeżynowa
- Jodłowa
- Karminowa
- Kolorowa
- Kostrzyńska
- Kremowa
- Krępowska
- Lazurowa
- Łężycka
- Mahoniowa
- Malinowa
- Międzyrzecka
- Modra
- Niebieska
- Oliwkowa
- Orzechowa
- Pastelowa
- Piłkarzy
- Pistacjowa
- Platynowa
- Pomarańczowa
- Popielata
- Poziomkowa
- Poznańska
- Purpurowa
- Rowerzystów
- Różowa
- Seledynowa
- Siatkarzy
- Siwa
- Słubicka
- Sosnowa
- Srebrna
- Szkarłatna
- Szpakowa
- Świebodzińska
- Tęczowa
- Truskawkowa
- Waniliowa
- Złota
- Żółta
- Żurawinowa
Zespół Edukacyjny Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17
adres: Leopolda Staffa 10, 65-436 Zielona Góra
numer komisji: 69
- Aleja Juliusza Słowackiego
- Partyzantów
- Plac Praw Kobiet
- Władysława Reymonta
- Skrajna
- Stroma
- Andrzeja Struga
- Juliana Tuwima
- Wąska
- Wrocławska
Zespół Edukacyjny Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17
adres: Leopolda Staffa 10, 65-436 Zielona Góra
numer komisji: 70
- Morelowa
- Leopolda Staffa
Zespół Edukacyjny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21
adres: Osiedle Pomorskie 13, 65-547 Zielona Góra
numer komisji: 54
- Osiedle Pomorskie od nr 1A do nr 6E
- Osiedle Śląskie nr 1A do nr 2D
Zespół Edukacyjny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21
adres: Osiedle Pomorskie 13, 65-547 Zielona Góra
numer komisji: 55
- Osiedle Pomorskie od nr 7A
Zespół Edukacyjny Nr 3, Szkoła Podstawowa nr 21
adres: Osiedle Pomorskie 13, 65-547 Zielona Góra
numer komisji: 75
- Osiedle Śląskie od nr 3A
- Polanka
- Raculka
Zespół Edukacyjny Nr 9 Szkoła Podstawowa Nr 11
adres: Spawaczy 3d, 65-119 Zielona Góra
numer komisji: 44
- Mechaników
- Rusałki
- Franciszka Rzeźniczaka
- Technologów
- Źródlana numery nieparzyste od nr 19 i parzyste od nr 76
Zespół Edukacyjny Nr 9 Szkoła Podstawowa Nr 11
adres: Spawaczy 3d, 65-119 Zielona Góra
numer komisji: 45
- Konstruktorów
- Spawaczy
- Trasa Północna
Zespół Edukacyjny nr 10
adres: Energetyków 7, 65-729 Zielona Góra
numer komisji: 2
- Chemiczna
- Zygmunta Krasińskiego
- Naftowa
- Objazdowa
- Osadnicza
- Zimna
- Zjednoczenia od nr 12
Zespół Edukacyjny nr 10
adres: Energetyków 7, 65-729 Zielona Góra
numer komisji: 3
- Stefana Batorego numery nieparzyste do nr 67 i parzyste do nr 116
- Dekoracyjna
- Elektronowa
- Energetyków
- Anny Jagiellonki
- Jana z Kolna
- Generała Mariana Langiewicza
- Lotników
Zespół Edukacyjny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21
adres: Osiedle Pomorskie 13, 65-547 Zielona Góra
numer komisji: 33
- Augustowska
- Bałtycka
- Bosmańska
- Fregatowa
- Gdyńska
- Giżycka
- Graniczna
- Helska
- Kapitańska
- Kętrzyńska
- Kolejowa numery parzyste od nr 2 do nr 8
- Mrągowska
- Okrężna numery nieparzyste od nr 1 do nr 3a
- Olsztyńska
- Osiedle Kaszubskie
- Pucka
- Róży Wiatrów
- Rybacka
- Sopocka
- Studzienna numery 9a, 15, 16, 17 i 18
- Suwalska
- Szantowa
- Sztormowa
- Trójmiejska
- Żeglarska
Zespół Edukacyjny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 24
adres: Drzonków-Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
numer komisji: 41
- Drzonków-Agrestowa
- Drzonków-Akacjowa
- Drzonków-Bażantowa
- Drzonków-Boczna
- Drzonków-Brzozowa
- Drzonków-Bukowa
- Drzonków-Cisowa
- Drzonków-Czyżykowa
- Drzonków-Dębowa
- Drzonków-Działkowa
- Drzonków-E. Romera
- Drzonków-Gajowa
- Drzonków-Grzybowa
- Drzonków-Iglasta
- Drzonków-Jastrzębia
- Drzonków-Jeździecka
- Drzonków-Kasztanowa
- Drzonków-Kalinowa
- Drzonków-Kąpielowa
- Drzonków-Klonowa
- Drzonków-Kościelna
- Drzonków-Krótka
- Drzonków-Krucza
- Drzonków-Kwiatowa
- Drzonków-Leśna
- Drzonków-Lipowa
- Drzonków-Lisia
- Drzonków-Łąkowa
- Drzonków-Miła
- Drzonków-Modrzewiowa
- Drzonków-Niedźwiedzia
- Drzonków-Olimpijska
- Drzonków-Orla
- Drzonków-Ośrodkowa
- Drzonków-Pięciobojowa
- Drzonków-Podgórna
- Drzonków-Pogodna
- Drzonków-Przełajowa
- Drzonków-Przyjazna
- Drzonków-Przyjemna
- Drzonków-Przytulna
- Drzonków-Radosna
- Drzonków-Rajcowska
- Drzonków-Rajska
- Drzonków-Rajtarowa
- Drzonków-Rebusowa
- Drzonków-Regentowa
- Drzonków-Regimentowa
- Drzonków-Rekreacyjna
- Drzonków-Rotowa
- Drzonków-Rybałtowa
- Drzonków-Rycerska
- Drzonków-Rydwanowa
- Drzonków-Sarnia
- Drzonków-Słoneczna
- Drzonków-Sosnowa
- Drzonków-Sosnowy Zakątek
- Drzonków-Sowia
- Drzonków-Staromłyńska
- Drzonków-Strumykowa
- Drzonków-Strzelecka
- Drzonków-Szermiercza
- Drzonków-Szkolna
- Drzonków-Świerkowa
- Drzonków-Wierzbowa
- Drzonków-Wiewiórcza
- Drzonków-Wilcza
- Drzonków-Wrzosowa
- Drzonków-Zamkowa
- Drzonków-Zmienna
Zespół Edukacyjny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 26
adres: Przylep-8 Maja 6, 66-015 Zielona Góra
numer komisji: 34
- Przylep-8 Maja
- Przylep-Akacjowa
- Przylep-Berlińska
- Przylep-Czereśniowa
- Przylep-Działkowa
- Przylep-Gronowa
- Przylep-Karmelowa
- Przylep-Leszczynowa
- Przylep-Lotnicza
- Przylep-Marcepanowa
- Przylep-Morelowa
- Przylep-Orzechowa
- Przylep-Osiedlowa
- Przylep-Pilotów
- Przylep-Podgórna
- Przylep-Praska
- Przylep-Robotnicza
- Przylep-Sadowa
- Przylep-Sezamkowa
- Przylep-Skokowa
- Przylep-Solidarności
- Przylep-Sosnowa
- Przylep-Spokojna
- Przylep-Strażacka
- Przylep-Szybowcowa
- Przylep-Światowa
- Przylep-Truflowa
- Przylep-Turystyczna
- Przylep-Warszawska
- Przylep-Winna
- Przylep-Wiśniowa
- Przylep-Zakładowa
Zespół Edukacyjny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 26
adres: Przylep-8 Maja 6, 66-015 Zielona Góra
numer komisji: 35
- Przylep-Brzozowa
- Przylep-Dojazdowa
- Przylep-Handlowa
- Przylep-Hetmańska
- Przylep-Husarska
- Przylep-Józefa Piłsudskiego
- Przylep-Kokosowa
- Przylep-Kolejowa
- Przylep-Kolista
- Przylep-Kosowa
- Przylep-Lawendowa
- Przylep-Leśna
- Przylep-Łąkowa
- Przylep-Malinowa
- Przylep-Ogrodnicza
- Przylep-Polna
- Przylep-Potokowa
- Przylep-Rycerska
- Przylep-Strumykowa
- Przylep-Szewska
- Przylep-Zielona
- Przylep-Źródlana
Zespół Edukacyjny nr 8 Szkoła Podstawowa nr 28
adres: Zawada-Szkolna 24, 66-001 Zielona Góra
numer komisji: 37
- Zawada-Agrestowa
- Zawada-Akacjowa
- Zawada-Brzozowa
- Zawada-Chmielna
- Zawada-Cmentarna
- Zawada-Kościelna
- Zawada-Kożuchowska
- Zawada-Kręta
- Zawada-Krótka
- Zawada-Kwiatowa
- Zawada-Leśna
- Zawada-Lipowa
- Zawada-Łąkowa
- Zawada-Morwowa
- Zawada-Motyla
- Zawada-Nowa
- Zawada-Orzechowa
- Zawada-Osiedlowa
- Zawada-Papiernicza
- Zawada-Słoneczna
- Zawada-Sosnowa
- Zawada-Sportowa
- Zawada-Stolarska
- Zawada-Strażacka
- Zawada-Szkolna
- Zawada-Torfowa
- Zawada-Truskawkowa
- Zawada-Wiklinowa
- Zawada-Winna
- Zawada-Wiśniowa
- Zawada-Wrzosowa
- Zawada-Zielonogórska
Zespół Edukacyjny nr 9 Szkoła Podstawowa nr 11
adres: Spawaczy 3d, 65-119 Zielona Góra
numer komisji: 1
- Afrodyty
- Apolla
- Aresa
- Artemidy
- Ateny
- Stefana Batorego numery nieparzyste od nr 69 i parzyste od nr 118
- Demeter
- Dionizosa
- Heliosa
- Heraklesa
- Hermesa
- Hery
- Melpomeny
- Nike
- Posejdona
- Tomasza Sobkowiaka
- Jana Zamoyskiego
- Zeusa
adres: Bartosza Głowackiego 8a, 65-301 Zielona Góra
numer komisji: 28
- Bociania
- Botaniczna do nr 22
- Brzozowa
- Czyżykowa
- Bartosza Głowackiego
- Jaskółcza numery nieparzyste od nr 17 i parzyste od nr 36
- Jeżykowa
- Tadeusza Kościuszki
- Kożuchowska numery nieparzyste do nr 29 i parzyste do nr 10
- Kukułcza
- Łabędzia
- Orla
- Pawia
- Piwna
- Józefa Poniatowskiego
- Sokola
- Sowia
- Żurawia
Zespół Szkół Ekologicznych
adres: Francuska 25a, 65-943 Zielona Góra
numer komisji: 7
- Bułgarska
- Ceramiczna
- Xawerego Dunikowskiego
- Fajansowa
- Hiszpańska
- Hoffmana
- Kamionkowa
- Keramzytowa
- Klinkierowa
- Porcelanowa
- Słowacka
Zespół Szkół Ekologicznych
adres: Francuska 25a, 65-943 Zielona Góra
numer komisji: 8
- Francuska
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego
adres: Stanisława Wyspiańskiego 23, 65-036 Zielona Góra
numer komisji: 49
- Dolna
- Marii Skłodowskiej-Curie
- Sportowa
- Zakręt
Zespół Szkół Plastycznych
adres: Stefana Batorego 70a, 65-735 Zielona Góra
numer komisji: 50
- Harcerska
- Ludowa
- Obywatelska
- Rajska
- Romualda Traugutta
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1
adres: Piastowska 9, 65-515 Zielona Góra
numer komisji: 25
- Piastowska
- Ptasia do nr 32
- Wypoczynek
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1
adres: Piastowska 9, 65-515 Zielona Góra
numer komisji: 26
- Fabryczna
- Jasna
- Ogrodowa
Zielonogórski Ośrodek Kultury Filia Stary Kisielin
adres: Stary Kisielin-Pionierów Lub. 53, 66-002 Zielona Góra
numer komisji: 38
- Kolejowa bez nr 2
- 4
- 6
- 8
- Okrężna bez nr 1
- 1a
- 3
- 3a
- Stary Kisielin-Akacjowa
- Stary Kisielin-Dojazdowa
- Stary Kisielin-Dworcowa
- Stary Kisielin-Grzybowa
- Stary Kisielin-Jesienna
- Stary Kisielin-Jeździecka
- Stary Kisielin-Lawendowa
- Stary Kisielin-Leśna
- Stary Kisielin-Liliowa
- Stary Kisielin-Liliowe Wzgórze
- Stary Kisielin-Logistyczna
- Stary Kisielin-Łąkowa
- Stary Kisielin-Makowa
- Stary Kisielin-Malinowa
- Stary Kisielin-Pionierów Lub.
- Stary Kisielin-Pocztowa
- Stary Kisielin-Polna
- Stary Kisielin-Porzeczkowa
- Stary Kisielin-Przedszkolna
- Stary Kisielin-Przemysłowa
- Stary Kisielin-Różana
- Stary Kisielin-Sadowa
- Stary Kisielin-Słoneczna
- Stary Kisielin-Szkolna
- Stary Kisielin-Św. Floriana
- Stary Kisielin-Urocza
- Stary Kisielin-Wiosenna
- Stary Kisielin-Wrzosowa
- Stary Kisielin-Zagajnikowa
- Stary Kisielin-Zakole
- Stary Kisielin-Zatorze
- Stary Kisielin-Zielona
- Studzienna bez nr 9a
- 15
- 16
- 17
- 18
Świetlica
adres: Jarogniewice 23A, 66-006 Zielona Góra
numer komisji: 79
- Jarogniewice
Świetlica
adres: Kiełpin 5, 66-006 Zielona Góra
numer komisji: 78
- Kiełpin
- Kiełpin-Antylopy
- Kiełpin-Gościnna
- Kiełpin-Jaguara
- Kiełpin-Krokodyla
- Kiełpin-Lwa
- Kiełpin-Nosorożca
- Kiełpin-Pelikana
- Kiełpin-Przyjacielska
- Kiełpin-Rodzinna
- Kiełpin-Słonia
- Kiełpin-Strusia
- Kiełpin-Zebry
- Kiełpin-Znajoma
- Kiełpin-Życzliwa
- Kiełpin-Żyrafy
Świetlica
adres: Krępa-Odrzańska 51, 66-001 Zielona Góra
numer komisji: 76
- Krępa-Agrestowa
- Krępa-Dolna
- Krępa-Dzika
- Krępa-Herbaciana
- Krępa-Kasztanowa
- Krępa-Krótka
- Krępa-Leśna
- Krępa-Lipowa
- Krępa-Łąkowa
- Krępa-Miętowa
- Krępa-Młyńska
- Krępa-Odrzańska
- Krępa-Piękna
- Krępa-Podgórna
- Krępa-Pokrzywowa
- Krępa-Poziomkowa
- Krępa-Porzeczkowa
- Krępa-Sportowa
- Krępa-Szkolna
- Krępa-Truskawkowa
Świetlica
adres: Nowy Kisielin-Odrzańska 64, 66-002 Zielona Góra
numer komisji: 39
- Nowy Kisielin-A. Syrkiewicza
- Nowy Kisielin-A. Wysockiego
- Nowy Kisielin-Bobrzańska
- Nowy Kisielin-Brzozowa
- Nowy Kisielin-Bukowa
- Nowy Kisielin-Cedrowa
- Nowy Kisielin-Cisowa
- Nowy Kisielin-Dębowa
- Nowy Kisielin-Dolna
- Nowy Kisielin-Grabowa
- Nowy Kisielin-Grysowa
- Nowy Kisielin-Innowacyjna
- Nowy Kisielin-Jaworowa
- Nowy Kisielin-Jesionowa
- Nowy Kisielin-Kasztanowa
- Nowy Kisielin-Klonowa
- Nowy Kisielin-Kolejowa
- Nowy Kisielin-Kościelna
- Nowy Kisielin-Krótka
- Nowy Kisielin-Leśna
- Nowy Kisielin-Łąkowa
- Nowy Kisielin-Modrzewiowa
- Nowy Kisielin-Naukowa
- Nowy Kisielin-Nowa
- Nowy Kisielin-Odrzańska
- Nowy Kisielin-Pałacowa
- Nowy Kisielin-Piaskowa
- Nowy Kisielin-Podgórna
- Nowy Kisielin-Polna
- Nowy Kisielin-Rozwojowa
- Nowy Kisielin-Sosnowa
- Nowy Kisielin-Spokojna
- Nowy Kisielin-Strumykowa
- Nowy Kisielin-Świerkowa
- Nowy Kisielin-Technologiczna
- Nowy Kisielin-Topolowa
- Nowy Kisielin-Ukryta
- Nowy Kisielin-Źródlana
Świetlica
adres: Ochla-św. Jadwigi Śląskiej 1, 66-006 Zielona Góra
numer komisji: 43
- Jeleniów
- Ochla-3 Maja
- Ochla-Agrestowa
- Ochla-Akacjowa
- Ochla-Alfreda Smoczyka
- Ochla-Astrowa
- Ochla-Bakaliowa
- Ochla-Bazyliowa
- Ochla-Bażantowa
- Ochla-Bernda Mixdorfa
- Ochla-Beztroska
- Ochla-Bociania
- Ochla-Brzoskwiniowa
- Ochla-Brzozowa
- Ochla-Bukowa
- Ochla-Chabrowa
- Ochla-Czeremchowa
- Ochla-Czereśniowa
- Ochla-Daglezjowa
- Ochla-Daktylowa
- Ochla-Daleka
- Ochla-Deszczowa
- Ochla-Dębowa
- Ochla-Dębowa Polana
- Ochla-Działkowa
- Ochla-Dzika
- Ochla-Dzikiej Róży
- Ochla-Dzwonkowa
- Ochla-Feliksa Stamma
- Ochla-Folklorystyczna
- Ochla-Franciszka Gaudy'ego
- Ochla-Górna
- Ochla-Grzybowa
- Ochla-Gwiaździsta
- Ochla-Henryka Łasaka
- Ochla-Henryka Sienkiewicza
- Ochla-Imbirowa
- Ochla-Jagodowa
- Ochla-Janusza Korczaka
- Ochla-Janusza Kusocińskiego
- Ochla-Jaśminowa
- Ochla-Jelenia
- Ochla-J. I. Kraszewskiego
- Ochla-Juliana Tuwima
- Ochla-Jutrzenki
- Ochla-Kaktusowa
- Ochla-Kalinowa
- Ochla-Kasjopei
- Ochla-Kasztanowa
- Ochla-Klimatyczna
- Ochla-Klonowa
- Ochla-Kornela Makuszyńskiego
- Ochla-Kożuchowska
- Ochla-Kręta
- Ochla-Krótka
- Ochla-Ks. Wł. Terlikowskiego
- Ochla-Księżycowa
- Ochla-Kwiatowa
- Ochla-Leśna
- Ochla-Lipowa
- Ochla-Lisia
- Ochla-Łąkowa
- Ochla-Makowa
- Ochla-Malinowa
- Ochla-Marii Konopnickiej
- Ochla-Młyńska
- Ochla-Morelowa
- Ochla-Muzealna
- Ochla-Niedźwiedzia
- Ochla-Oazowa
- Ochla-Ogrodnicza
- Ochla-Olchowa
- Ochla-Osiedle Dworskie
- Ochla-Osiedlowa
- Ochla-Palmowa
- Ochla-Pl. B. Błyskoszowej
- Ochla-Polna
- Ochla-Porannej Rosy
- Ochla-Porzeczkowa
- Ochla-Poziomkowa
- Ochla-Prosta
- Ochla-Przyleśna
- Ochla-Pustynna
- Ochla-Sadowa
- Ochla-Sarnia
- Ochla-Słoneczna
- Ochla-Sokola
- Ochla-Sosnowa
- Ochla-Sportowa
- Ochla-Stepowa
- Ochla-Stroma
- Ochla-Strumykowa
- Ochla-Strzelecka
- Ochla-Szczęśliwa
- Ochla-Szkolna
- Ochla-Św. Huberta
- Ochla-Św. Jadwigi Śląskiej
- Ochla-Tenisowa
- Ochla-Topolowa
- Ochla-Truskawkowa
- Ochla-Wierzbowa
- Ochla-Wilcza
- Ochla-Winogronowa
- Ochla-Wiśniowa
- Ochla-Wł. i St. Grabowskich
- Ochla-Wrzosowa
- Ochla-Wspólna
- Ochla-Wygodna
- Ochla-Zacisze
- Ochla-Zawilcowa
- Ochla-Zielonogórska
- Ochla-Żagańska
- Ochla-Żurawia
Świetlica
adres: Racula-Głogowska 64, 66-004 Zielona Góra
numer komisji: 40
- Racula-11 Listopada
- Racula-Bajeczna
- Racula-Ciepła
- Racula-Czereśniowa
- Racula-Dębowa
- Racula-Drzonkowska
- Racula-Dzieci Wrzesińskich
- Racula-Głogowska
- Racula-Grabowa
- Racula-Groszkowa
- Racula-Heleny Modrzejewskiej
- Racula-Hortensji
- Racula-Im. Rodła
- Racula-Ireny Kosmowskiej
- Racula-Jabłonowa
- Racula-Jakuba Bojka
- Racula-Janusza Korczaka
- Racula-Jaśminowa
- Racula-Jędrzeja Cierniaka
- Racula-Kalinowa
- Racula-Kamieniecka
- Racula-Karola Lipińskiego
- Racula-Klonowa
- Racula-Ksawerego Dunikowskiego
- Racula-Ku Słońcu
- Racula-Leszczynowa
- Racula-Leśna
- Racula-Liliowa
- Racula-Litewska
- Racula-Lucjana Rydla
- Racula-Lwowska
- Racula-M. Gierymskiego
- Racula-Macieja Rataja
- Racula-Mariana Załuckiego
- Racula-Michała Anioła
- Racula-Mieczysława Karłowicza
- Racula-Międzylesie
- Racula-Mirty
- Racula-Modrzewiowa
- Racula-Myśliwska
- Racula-Oliwkowa
- Racula-Podleśna
- Racula-Podolska
- Racula-Polna
- Racula-Porzeczkowa
- Racula-Profesorska
- Racula-Ruciana
- Racula-Saperska
- Racula-St. Wyspiańskiego
- Racula-Stanisława Witkiewicza
- Racula-Studencka
- Racula-Szparagowa
- Racula-Śliwowa
- Racula-Św. Mikołaja
- Racula-Świerkowa
- Racula-Widokowa
- Racula-Wiejska
- Racula-Wierzbowa
- Racula-Wiktorii Dzierżkowej
- Racula-Wincentego Witosa
- Racula-Wołyńska
- Racula-Wspólna
- Racula-Z. i I. Solarzów
- Racula-Zakole
- Racula-Zbarska
- Racula-Zielna
Świetlica
adres: Sucha 12, 66-004 Zielona Góra
numer komisji: 80
- Ługowo
- Sucha
Świetlica
adres: Zatonie-Zielonogórska 38, 66-004 Zielona Góra
numer komisji: 42
- Barcikowice
- Marzęcin
- Zatonie-Chabrowa
- Zatonie-Dębowa
- Zatonie-Fiołkowa
- Zatonie-Irysowa
- Zatonie-Jaśminowa
- Zatonie-Jęczmienna
- Zatonie-Konwaliowa
- Zatonie-Kościelna
- Zatonie-Księżnej Doroty
- Zatonie-Kukurydziana
- Zatonie-Kwiatowa
- Zatonie-Leśna
- Zatonie-Liliowa
- Zatonie-Lipowa
- Zatonie-Łubinowa
- Zatonie-Makowa
- Zatonie-Malownicza
- Zatonie-Młyńska
- Zatonie-Nagietkowa
- Zatonie-Orchidei
- Zatonie-Parkowa
- Zatonie-Pszczela
- Zatonie-Pszenna
- Zatonie-Różana
- Zatonie-Sasankowa
- Zatonie-Słoneczna
- Zatonie-Słonecznikowa
- Zatonie-Stokrotkowa
- Zatonie-Strumykowa
- Zatonie-Świerkowa
- Zatonie-Świętojańska
- Zatonie-Zawilcowa
- Zatonie-Zielonogórska
- Zatonie-Zimna Woda
Świetlica
adres: Łężyca-Odrzańska 16, 66-016 Zielona Góra
numer komisji: 36
- Łężyca-Agrestowa
- Łężyca-Aroniowa
- Łężyca-Boczna
- Łężyca-Borówkowa
- Łężyca-Bratkowa
- Łężyca-Chabrowa
- Łężyca-Dębowa
- Łężyca-Dolna
- Łężyca-Drobiowa
- Łężyca-Irysowa
- Łężyca-Jagodowa
- Łężyca-Konwaliowa
- Łężyca-Kościelna
- Łężyca-Krańcowa
- Łężyca-Krokusowa
- Łężyca-Krótka
- Łężyca-Kwiatowa
- Łężyca-Lawendowa
- Łężyca-Leśna
- Łężyca-Liliowa
- Łężyca-Maciejkowa
- Łężyca-Makowa
- Łężyca-Malinowa
- Łężyca-Morwowa
- Łężyca-Nastrojowa
- Łężyca-Odrzańska
- Łężyca-Piaskowa
- Łężyca-Pigwowa
- Łężyca-Polna
- Łężyca-Porzeczkowa
- Łężyca-Poziomkowa
- Łężyca-Prosta
- Łężyca-Różana
- Łężyca-Sasankowa
- Łężyca-Skrajna
- Łężyca-Sosnowa
- Łężyca-Spacerowa
- Łężyca-Spokojna
- Łężyca-Sportowa
- Łężyca-Stokrotkowa
- Łężyca-Tulipanowa
- Łężyca-Zawilcowa
Może Cię zainteresować
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Weź udział w wyborach. Twój głos ma znaczenie!
Może Cię zainteresować
Wybory 2024 - w jaki oddać ważny głos?
W wyniku wyborów samorządowych obywatele wyłaniają swoich przedstawicieli do rad miast, rad gmin, rad powiatu i sejmików województw oraz prezydentów, burmistrzów miast i wójtów gmin. Aby oddać ważny głos należy spełnić kilka kryteriów. Należy zwrócić uwagę, czy każda z otrzymanych przez nas kart wyborczych posiada pieczęć Obwodowej Komisji Wyborczej oraz ma wydrukowany odcisk pieczęci Okręgowej Komisji Wyborczej.
W przypadku wyborów samorządowych otrzymamy 3 lub 4 karty do głosowania na kandydatów i kandydatki do rady gminy, rady powiatu, sejmiku województwa i na wójta, burmistrza lub prezydenta miasta.
W miastach na prawach powiatu otrzymamy 3 karty do głosowania, ponieważ nie odbywają się tam wybory do rad powiatu.
Natomiast w Warszawie otrzymamy 4 karty do głosowania:
- kartę z listą kandydatów do rady miasta
- kartę z listą kandydatów do sejmiku województwa
- kartę z listą kandydatów na prezydenta miasta
- kartę z listą kandydatów do rady dzielnicy
Na każdej karcie do głosowania zaznaczamy nazwisko jednego kandydata. Głos oddajemy stawiając znak "X" przy nazwisku wybranego kandydata.
Może Cię zainteresować
Premier Izraela stanie przed Trybunałem w Hadze? Jest wniosek o areszt
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?