Olimpia Koło - Andrespolia Wiśniowa Góra 2:5 (1:0)

Olimpia Koło - Andrespolia Wiśniowa Góra 2:5 (1:0) Fot. Patryk Drabek/NM
Olimpia Koło przegrała kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem podopieczni Huberta Powietrzyńskiego ulegli 2:5 drużynie Andrespolia Wiśniowa Góra.

2 marca br. piłkarze Olimpii Koło rozegrali kolejne spotkanie sparingowe. Formę naszych piłkarzy sprawdziła drużyna występująca w IV lidze łódzkiej - Andrespolia Wiśniowa Góra.

Mecz odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią kompleksu boisk im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie. Do przerwy kolanie prowadzili 1:0, po bramce Piotra Marańdy. W drugiej połowie dominowali goście, strzelając aż pięć bramek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką Olimpii 2:5.

MKS Olimpia Koło – Andrespolia Wiśniowa Góra 2:5 (1:0)

Olimpia Koło: Łukasz Szymański, (46′ Bartosz Kordylewski) – Kamil Budynek, Eryk Lisiak, Piotr Rutkowski, Ariel Szczesiak, Sylwester Śliga, Piotr Marańda, Wiktor Małecki, Mariusz Nieznalski, Radosław Urbaniak, Michał Kozajda.

Zagrali także: Kamil Jaroszewski, Jarosław Kawka, Piotr Andrzejczak, Tomasz Mikołajczyk.

źródło: MKS Olimpia Koło