Olimpia Koło - Piast Kobylin 1:3 (1:1)

Olimpia Koło - Piast Kobylin 1:3
Olimpia Koło - Piast Kobylin 1:3 Fot. Arch. NM
Nie udała się piłkarzom kolskiego zespołu inauguracja sezonu na własnym boisku. W drugiej kolejce IV ligi wielkopolskiej południowej Olimpia Koło przegrała u siebie z Piastem Kobylin 1:3.

Za nami druga kolejka IV ligi grupy wielkopolskiej południowej. Olimpia Koło podejmowała na własnym stadionie zespół Piasta Kobylin.

Wynik spotkania otworzyli gospodarze po trafieniu w 25. minucie Filipa Zborowskiego. Już siedem minut później goście wyrównali po bramce Damiana Drewnowskiego.

Na kolejne gole kibice musieli czekać do końcówki meczu. Dwa trafienia gości (w tym jedno z rzutu karnego) i ostatecznie Olimpia przegrywa 1:3.

Po dwóch kolejkach podopieczni Tomasza Mikusika mają na koncie jeden punkt i zajmują ósmą lokatę w tabeli. Kolejnym rywalem kolskiego zespołu będzie Orzeł Mroczeń.

Olimpia Koło – Piast Kobylin 1:3 (1:1)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski, Marcin Bryl, Radosław Urbaniak (60' Piotr Andrzejczak), Dawid Wiśniewski, Piotr Rutkowski, (83' Konrad Cieślak), Mariusz Nieznalski, Michał Rutkowski, Ariel Szczesiak, Filip Zborowski (51' Tomasz Mikołajczyk), Damian Kotkowski, Paweł Powietrzyński (69' Kamil Budynek).