Olimpia Koło: Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie!

Olimpia Koło pokonała Orła Mroczeń 3:1
Olimpia Koło pokonała Orła Mroczeń 3:1 Fot. Arch. NM
W trzeciej kolejce IV ligi piłki nożnej Olimpia Koło pokonała na wyjeździe Orła Mroczeń 3:1. To pierwsze zwycięstwo podopiecznych Tomasza Mikusika w tym sezonie.

W niedzielę piłkarze Olimpii Koło zmierzyli się na wyjeździe z Orłem Mroczeń. Gospodarze po dwóch kolejkach zajmowali ostatnie miejsce w tabeli.

Podopieczni Tomasza Mikusika wyszli na prowadzenie pod koniec pierwszej części spotkania. Bramkę dającą przewagę Olimpii zdobył w 44. minucie Damian Kotkowski. Wynik pierwszej części meczu na 2:0 dla Olimpii ustala Ariel Szczesiak, która trafia do bramki w 45. minucie.

Choć w 70. minucie spotkania gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, to ostatecznie nie udało im się doprowadzić nawet do remisu. Wynik meczu na 3:1 ustalił w 90. minucie Damian Kotkowski.

Po trzech kolejkach Olimpia Koło ma na koncie cztery punkty i zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli. 30 sierpnia podopieczni Tomasza Mikusika zagrają ponownie na wyjeździe. Tym razem zmierzą się z Białym Orłem Koźmin Wlkp.

Orzeł Mroczeń - Olimpia Koło 1:3 (0:2)
Bramki dla Olimpii: Damian Kotkowski (44'), Ariel Szczesiak (45'), Damian Kotkowski (90').