Olimpia Koło pokonała LKS Gołuchów 1:0

Olimpia Koło
Olimpia Koło Fot. Grzegorz Broniarczyk
W meczu 20. kolejki IV ligi grupy wielkopolskiej południowej Olimpia Koło pokonała na wyjeździe LKS Gołuchów 1:0. Bramkę dla kolskiego zespołu strzelił w 81. minucie Kamil Kwiatkowski.

Spotkanie 20. kolejki pomiędzy LKS Gołuchów a Olimpią Koło rozegrano w Pleszewie. Podopieczni Tomasza Mikusika odnieśli cenne zwycięstwo po bramce Kamila Kwiatkowskiego, który trafił do siatki gospodarzy w 81. minucie spotkania.

Kolejny mecz Olimpia zagra u siebie 12 kwietnia. Przeciwnikiem kolskiego zespołu będzie Obra Kościan.

LKS Gołuchów - Olimpia Koło 0:1 (0:0)
Bramka: Kamil Kwiatkowski (81')

Olimpia Koło: Robert Suliński, Piotr Rutkowski, Kamil Kwiatkowski, Dawid Wiśniewski, Radosław Urbaniak, Piotr Marańda (70’ Paweł Powietrzyński), Mariusz Nieznalski, Mateusz Zaborski, Łukasz Kujawa, Damian Kotkowski, Ariel Szcześniak.