Olimpia Koło pozostaje w IV lidze. Wygrana z Piastem Kobylin

Olimpia Koło pozostaje w IV lidze
Olimpia Koło pozostaje w IV lidze Fot. Arch. NM
W ostatnim meczu tego sezonu Olimpia Koło pokonała na wyjeździe 2:1 Piasta Kobylin. Bramki dla kolskiej drużyny zdobyli: Michał Rutkowski i Kamil Kwiatkowski.

Choć runda wiosenna dla Olimpii nie była zbyt udana, to już końcówka jak najbardziej tak. W trzech ostatnich kolejkach kolski zespół nie odniósł porażki, wygrywając dwa ostatnie mecze z rzędu.

Tym razem wyższość kolan musiał uznać Piast Kobylin. Wynik spotkania otworzył w 12. minucie Michał Rutkowski. Niestety już kilka minut później, gospodarze wyrównali stan meczu. Do bramki Olimpii trafił Krzysztof Kendzia.

Tuż przed zakończeniem spotkania, sędzia podyktował rzut karny dla Olimpii. Do piłki podszedł Kamil Kwiatkowski, który pewnie ustalił wynik meczu na 2:1.

Olimpia Koło kończy sezon na dziesiątym miejscu w tabeli, z dorobkiem 10 zwycięstw, siedmiu remisów i 13 porażek.

Piast Kobylin - Olimpia Koło 1:2 (1:1)
Bramki dla Olimpii Koło: Michał Rutkowski i Kamil Kwiatkowski.