Olimpia Koło przegrała 0:3 z Dąbroczanką Pępowo

Olimpia Koło
Olimpia Koło Fot. Polskapresse
W meczu IV ligi wielkopolskiej południowej rozegranym awansem Olimpia Koło przegrała 0:3 z Dąbroczanką Pępowo. Wszystkie bramki padły w ostatnich ośmiu minutach meczu.

To już drugie z rzędu spotkanie, które Olimpia Koło musiała rozegrać na boisku w Uniejowie. Zostało to podyktowane zaleceniami WZPN.

W pierwszym meczu tych drużyn (sezon 2013/2014) Olimpia Koło pokonała Dąbroczankę 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył wtedy Michał Rutkowski.

Niestety w sobotnim spotkaniu Olimpia nie powtórzyła tamtego wyniku. Do 82. minuty stan meczu 0:0. I gdy wszystkim się wydawało, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, 3 gole strzela Dąbroczanka Pępowo i to ten zespół inkasuje trzy punkty po dzisiejszym spotkaniu.

Była to ostatnia kolejka w rozgrywkach IV ligi wielkopolskiej południowej. Liderem tabeli pozostaje Górnik Konin, który uległ w sobotę 0:2 LKS Ślesin.

Olimpia Koło - Dąbroczanka Pępowo 0:3 (0:0)