Olimpia Koło przegrała pierwsze spotkanie w tym sezonie

Olimpia Koło przegrała pierwsze spotkanie w tym sezonie Fot. MKS Olimpia Koło
Pierwszą ligową porażkę w tym sezonie odnotowali piłkarze MKS Olimpia Koło. W 4. kolejce Konińskiej Klasy Okręgowej podopieczni Piotra Krzyżanowskiego ulegli 0:1 Wilkom Wilczyn.

3 września drużyna seniorów MKS Olimpii Koło rozegrała wyjazdowe spotkanie ligowe w ramach 4. kolejki Konińskiej Klasy Okręgowej. Podopieczni Piotra Krzyżanowskiego zmierzyli się z drużyną Wilki Wilczyn.

W 30. minucie meczu piłkarze Olimpii popełnili błąd w defensywie. Dawid Wiśniewski dotknął piłkę ręką, za co otrzymał czerwoną kartkę. Mimo osłabienia, piłkarze z Koła nie poddali się, co jakiś czas wyprowadzając groźne ataki na bramkę gospodarzy.

Niestety, w 72. minucie spotkania drużyna z Wilczyna objęła prowadzenie, którego nie oddała już do końcowego gwizdka.

Wilki Wilczyn – Olimpia Koło 1:0 (0:0)

MKS Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Dawid Wiśniewski, Piotr Andrzejczak, Piotr Rutkowski, Konrad Cieślak, Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski, Kamil Jaroszewski (32' Radosław Urbaniak),Ariel Szczesiak (74' Paweł Powietrzyński), Filip Zborowski (74' Jakub Brudnicki), Marcin Zawadzki.