Olimpia Koło przegrała z KKS Włókniarz 1925 Kalisz 2:3 (1:0)

Olimpia Koło przegrała z KKS Kalisz 2:3
Olimpia Koło przegrała z KKS Kalisz 2:3 Fot. Grzegorz Nitecki
W pierwszym meczu rundy wiosennej IV ligi grupy wielkopolskiej południowej Olimpia Koło przegrała 2:3 z KKS Włókniarz 1925 Kalisz. Bramki dla kolskiej drużyny strzelali: Kamil Jaroszewski i Jarosław Kawka.

W meczu 17. kolejki IV rundy grupy wielkopolskiej południowej Olimpia Koło podejmowała na własnym boisku zespół KKS Włókniarz 1925 Kalisz. Choć faworytem spotkania byli goście, to jednak gospodarze schodzili na przerwę z jednobramkową zaliczką. Tuż przed przerwą bramkę dla Olimpii strzelił Kamil Jaroszewski.

Po zmianie stron zarysowała się duża przewaga kaliszan, którzy co chwilę atakowali bramkę Bartosza Kordylewskiego. W 56. minucie spotkania wyrównującą bramkę z zrzutu karnego zdobył Ivelin Kostov. Kilka minut później jest już 1:2. Tym razem do siatki gospodarzy trafia Konrad Chojnacki. Trzecią bramkę dla Kalisza strzela z główki ... Kamil Kwiatkowski, po niefortunnej interwencji w polu bramkowym. Wynik spotkania na 2:3 ustalił w doliczonym czasie gry Jarosław Kawka.

Kolejne ligowe spotkanie Olimpia Koło zagra 28 marca 2015r. w Kościanie, gdzie zmierzy się z tamtejszą Obrą.

Olimpia Koło - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 2:3 (1:0)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Kamil Kwiatkowski, Eryk Lisiak, Dawid Wiśniewski, Paweł Powietrzyński (90. Konrad Cieślak), Filip Zborowski (70. Piotr Rutkowski), Kamil Jaroszewski (60. Michał Rutkowski), Mariusz Nieznalski, Ariel Szczesiak, Piotr Marańda, Damian Kotkowski (78. Jarosław Kawka).