Olimpia Koło przegrywa kolejny raz. Tym razem z Victorią Ostrzeszów

Olimpia Koło - Victoria Ostrzeszów 0:1
Olimpia Koło - Victoria Ostrzeszów 0:1 Fot. Amatorska Fotografia Sportowa G.N.
Trwa zła passa Olimpii Koło. W meczu 11. kolejki IV ligi grupy wielkopolskiej południowej zawodnicy Tomasza Mikusika przegrali na własnym boisku 0:1 z Victorią Ostrzeszów.

Ktokolwiek liczył na to, że po sobotnim meczu, nastroje w kolskim zespole będą choć trochę lepsze, musi czuć się rozczarowany. Podopieczni Tomasza Mikusika przegrali kolejne ligowe spotkanie i wciąż zajmują przedostanie miejsce w tabeli.

Od 23. minuty Olimpia grała w przewadze. Mimo to, piłkarze z Koła nie potrafili tego wykorzystać. Co więcej, w 83. minucie bramkę dla gości zdobył Michał Mazurek. Jak się później okazało, było to trafienie na wagę trzech punktów.

Olimpia przegrała ósme i czwarte z kolei spotkanie w tym sezonie. Za tydzień kolski zespół zagra na wyjeździe z SKP Słupca.

Olimpia Koło - Victoria Ostrzeszów 0:1 (0:0)