Olimpia Koło w III rundzie Pucharu Polski

Olimpia Koło w III rundzie Pucharu Polski Fot. Polska Press
Olimpia Koło awansowała po rzutach karnych do III rundy Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. W drugiej rundzie podopieczni Tomasza Mikusika pokonali Wartę Kramsk.

Choć faworytem spotkania była Olimpia, to jednak na prowadzenie już w pierwszej połowie wyszli gospodarze. W 70. minucie meczu sędzia podyktował drugą żółtą kartkę dla jednego z zawodników Warty. Od tej chwili Olimpia grała z przewagą jednego zawodnika. Kolski zespół wyrównał w 92. minucie i ostatecznie wygrał całe spotkanie po rzutach karnych.

Z pucharowymi rozgrywkami pożegnał się Górnik Kłodawa, który przegrał z Orłem Grzegorzew 0:1.