Olimpia Koło zremisowała z Gromem Wolsztyn 2:2 (0:1)

Olimpia Koło zremisowała z Gromem Wolsztyn
Olimpia Koło zremisowała z Gromem Wolsztyn Fot. Arch. NM
W meczu 21. kolejki IV ligi grupy wielkopolskie południowej Olimpia Koło zremisowała z Gromem Wolsztyn 2:2. Bramki dla kolskiego zespołu zdobyli: Paweł Powietrzyński i Eryk Lisiak.

W piątym meczu rundy wiosennej MKS zmierzył się z Gromem Wolsztyn. Jako pierwsi do bramki trafili goście. W 30. minucie Mateusz Krawiec pewnie wykonał rzut karny i Grom Wolsztyn prowadził 1:0. Takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa.

Już kilka minut po przerwie Olimpia wyrównała po bramce Pawła Powietrzyńskiego. Jednak kilkanaście minut później to goście ponownie wyszli na prowadzenie. Do bramki gospodarzy trafił Tomasz Pawlak. Dziesięć minut przed końcem spotkania wynik meczu ustalił Eryk Lisiak. Tym samym Olimpia Koło zdobywa pierwszy punkt w rundzie wiosennej.

Olimpia Koło - Grom Wolsztyn 2:2 (0:1)
Bramki dla Olimpii: Paweł Powietrzyński i Eryk Lisiak.

Kolejne ligowe spotkania kolski zespół zagra w Koninie, gdzie zmierzy się z Górnikiem.