XIV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego "Sprawni Razem” [ZDJĘCIA]

XIV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego "Sprawni Razem”
XIV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego "Sprawni Razem” Fot. SOSW w Kole
W hali sportowej przy Zespole Szkół w Kościelcu odbył się XIV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego „Sprawni Razem”. W zawodach uczestniczyły drużyny ze Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w Konarzewie, Turku, Rychwale, Koninie i Kole.

Ogromny sukces odnieśli wychowankowie SOSW w Kole, którzy w klasyfikacji drużynowej zajęli I miejsce z dorobkiem 20 punktów i odebrali z rąk wójta gminy Kościelec Dariusza Ostrowskiego okazały puchar. II miejsce z dorobkiem 15 punktów zajęła drużyna SOSW w Rychwale, a III (12 punktów) drużyna SOSW w Turku.

Indywidualnie w kategoriach chłopców również zwyciężyli uczniowie SOSW w Kole. W kategorii do lat 16 najlepszy był Łukasz Ściśler, a w kategorii powyżej lat 16 - Michał Marciniak.

W kategorii dziewcząt do lat 16 zwyciężyła Klaudia Wróblewska z Turku, w klasyfikacji dziewcząt powyżej lat 16 - Ewa Bajer z Rychwała.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe z rąk Prezesa PTTS „Sprawni Razem’’ Stanisława Kuny. Za pierwsze trzy miejsca Elżbieta Budzińska, dyrektor SOSW w Kole wręczyła pamiątkowe medale.

Opiekunami drużyny z Koła, a jednocześnie organizatorami zawodów byli: Piotr Mroczkowski, Małgorzata Kolasa, Julian Bałdyka, Paweł Grabarczyk i Andrzej Sikorski.

XIV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego "Sprawni Razem” - Zobacz zdjęcia!

Strefa Biznesu: Plantatorzy ostrzegają - owoce w tym roku będą droższe