18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

KS Polonia Środa Wielkopolska - UKS Salus Przedecz 27:18

Nie udał się zawodnikom Salus-a Przedecz wyjazd do Środy Wielkopolskiej. Mecz zakończył się wynikiem 27:18 dla gospodarzy.

Mecz w Środzie Wielkopolskiej szczypiorniści z Przedcza zagrali bez pięciu podstawowych zawodników. Przez większość pierwszej połowy, mecz toczył się bramka za bramkę. Ostatnią bramkę w tej części spotkania zdobyli jednak gospodarze i to oni schodzili do szatni z wynikiem 13-12.

Początek drugiej połowy wyglądał podobnie jak pierwsza część meczu. Zawodnicy ze Środy Wielkopolskiej wyszli z indywidualnym kryciem do Kamila Bieńka, co skutecznie krzyżowało działania w ataku zawodnikom z Przedcza.

Mecz zakończył się wynikiem 27:18 dla Środy Wielkopolskiej.

UKS Salus Przedecz - KS Polonia Środa Wlkp. 27:18 (13:12)

UKS Salus Przedecz: Damian Michalski (Br), Mariusz Antas (Br), Adam Adamczewski (Br) – Mateusz Dopierała (3), Karol Janicki (2), Szymczak Michał, Dawid Hoang Van (1), Michał Maziarz (5), Bartosz Kupczyk, Kamil Bieniek (6), Marcin Nowakowski (1).

W najbliższym meczu, 6 kwietnia UKS Salus Przedecz zagra na wyjeździe z liderem rozgrywek – Liderem Swarzędz.