Olimpia Koło - Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:3 [ZDJĘCIA]

Olimpia Koło grała z Białym Orłem Koźmin Wlkp.
Olimpia Koło grała z Białym Orłem Koźmin Wlkp. Fot. Grzegorz Broniarczyk
W przedostatniej kolejce IV ligi grupy wielkopolskiej południowej Olimpia Koło przegrała na własnym boisku z Białym Orłem Koźmin Wlkp. 1:3.

Pierwsza połowa spotkania byłaby dość wyrównana, gdyby nie fakt, że to goście zdobyli bramkę. W drugiej części meczu zawodnicy z Koźmina strzelili jeszcze dwie. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się wynikiem 0:3, w 90 minucie honorowego gola dla Olimpii Koło strzelił Artur Bednarczyk.

Olimpia Koło - Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:3 (0:1)

Bramka dla Olimpii Koło: Artur Bednarczyk (90').

Olimpia Koło: Robert Suliński, Mateusz Trzmielewski (46’ Miłosz Powietrzyński), Dawid Wiśniewski, Filip Szymański, Dawid Jóźwiak, Kamil Jaroszewski, Piotr Marańda, Michał Nowakowski (46’ Paweł Powietrzyński), Jakub Jaroński, Ariel Szczesiak, Jarosław Kawka (75’ Artur Bednarczyk).

Ostatnie spotkanie w sezonie 2012/2013 Olimpia Koło rozegra również na własnym stadionie. 21 czerwca jej przeciwnikiem będzie LKS Ślesin. Początek meczu o godz. 18.30.

Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani