Olimpia Koło - Dąbroczanka Pępowo 1:2 [WIDEO, ZDJĘCIA]

W ósmej minucie meczu Kamil Jaroszewski strzelił gola dla Olimpii Koło
W ósmej minucie meczu Kamil Jaroszewski strzelił gola dla Olimpii Koło Fot. Grzegorz Broniarczyk
W meczu 23. kolejki IV ligi wielkopolskiej południowej Olimpia Koło przegrała u siebie 1:2 z Dąbroczanką Pępowo.

Pierwsze minuty meczu należały do drużyny gości, która to zepchnęła gospodarzy do obrony. Jednak już w ósmej minucie to kibice Olimpii cieszyli się z prowadzenia. Strzał z 16 metrów Piotra Marańdy obronił bramkarz gości, jednak nie miał już nic do powiedzenia przy dobitce Kamila Jaroszewskiego. Pierwsza połowa kończy się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy.

Druga połowa to niestety szybka bramka wyrównująca piłkarzy z Pępowa, która zostaje zdobyta po rzucie karnym. W 28. minucie drugiej połowy goście zdobywają kolejną i mecz kończy się ostatecznie wynikiem 1:2.

To druga z rzędu porażka Olimpii. 27 kwietnia piłkarze z Koła musieli uznać wyższość Centry Ostrów Wielkopolski, kiedy na własnym boisku stracili bramkę w końcówce spotkania i przegrali 0:1.

Kolejne spotkanie ligowe Olimpia zagra na wyjeździe. 5 maja zmierzy się z zespołem KKS Włókniarz 1925 Kalisz. Początek spotkania o godz. 16.00.

Olimpia Koło - Dąbroczanka Pępowo 1:2 (1:0)

Olimpia Koło: Robert Suliński, Piotr Krzyżanowski, Filip Szymański, Mateusz Trzmielewski, Dawid Wiśniewski, Dawid Jóźwiak, Łukasz Ekiert, Kamil Jaroszewski, Piotr Marańda, Artur Bednarczyk, Jarosław Kawka.

Rezerwowi Olimpii Koło: Ariel Szczesiak, Marcin Mielczarek, Michał Nowakowski, Piotr Baryła, Bartłomiej Przybyłowski, Piotr Gronostaj.

Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!