Salus Przedecz - Polonia Środa Wlkp 34:33

Salus Przedecz
Salus Przedecz Fot. Salus Przedecz
Szczypiorniści UKS SALUS Przedecz pokonali na własnym parkiecie zespół KS Polonia Środa Wielkopolska 34-33 (19-14). To czwarte zwycięstwo podopiecznych Edwarda Dereszewskiego w rozgrywkach III ligi piłki ręcznej.

Pierwsze minuty meczu nie zapowiadały tak wyrównanego spotkania. Wynik dla przedeckiego zespołu otworzył Kamil Bieniek, który przez cały mecz trafił do siatki gości 11 razy.

W 6. minucie meczu, przy pewnym prowadzeniu 7-2 dla Przedcza, zespół ze Środy Wielkopolskiej rzucił się do odrabiania strat. W 16 minucie, na tablicy wyników pojawił się wynik 9-9. Pod koniec pierwszej połowy między słupkami przedeckiego zespołu pojawił się Adam Adamczewski, który kilkoma znakomitymi interwencjami, przyczynił się do tego, że Salus schodził na przerwę z 5 bramkowym prowadzeniem.

Druga połowa to już walka bramka za bramkę. Dla Salusa trafiali Wiktor Zasada (9), Nowakowski Adam (8) oraz Dopierała Mateusz (4). W decydującej akcji meczu Dawid Hoang Van wykorzystał kontrę, zdobywając 34 bramkę dla zawodników z Przedcza.

UKS SALUS Przedecz: Michalski Damian, Adamczewski Adam: Hoang Van Dawid, Bieniek Kami, Marciniak Krystian, Błachowicz Damian, Dopierała Mateusz, Czyżnikowski Rafał, Nowakowski Adam, Wiktor Zasada, Kacprzak Damian, Kupczyk Bartosz, Pacholczyk Przemysław, Chmielewski Mateusz, Szymczak Michał.

Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!