Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Salus Przedecz - UKS Lider Swarzędz

Salus Przedecz - Lider Swarzędz
Salus Przedecz - Lider Swarzędz Fot. Grzegorz Broniarczyk
W II kolejce III ligi piłki ręcznej seniorów UKS Salus Przedecz przegrał z Liderem Swarzędz 24:34 (16:18).

W pierwszej kolejce drużyna z Przedcza pauzowała. W drugiej, do Koła przyjechała ekipa Lidera Swarzędz.

Szczypiorniści z Przedcza w poprzednich dwóch sezonach występowali w rozgrywkach III ligi piłki ręcznej rozgrywanych w województwie Kujawsko-Pomorskim.

Pierwszą bramkę dla Przedeckiego zespołu zdobył Kamil Bieniek. Po chwili na tablicy wyników pojawił się wynik 2:0 dla zespołu z Przedcza, po trafieniu Dawida Hoang Vana. Goście szybko odrobili straty. - Przez większość pierwszej połowy, na wyświetlaczu widniał remis. Pod koniec pierwszej części gry, po celnych rzutach Łukasza Glinkowskiego ze Swarzędza, goście wyszli na 2 bramkowe prowadzenie - informuje Adam Adamczewski z UKS Salus Przedecz.

W drugiej połowie zawodnicy ze Swarzędza, szybko uzyskali kilku bramkową przewagę i dowieźli zwycięstwo do ostatniego gwizdka. Mecz zakończył się wynikiem 24-34 (16-18).

27 października (sobota), zespół UKS SALUS Przedecz uda się na wyjazdowy mecz do Buku.

Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!