Salus Przedecz - Hagard Strzałkowo 26:24 [ZDJĘCIA]

Salus Przedecz - Hagard Strzałkowo 26:24
Salus Przedecz - Hagard Strzałkowo 26:24 Fot. Magdalena Pierzgalska
W meczu inaugurującym rozgrywki III ligi piłki ręcznej seniorów UKS Salus Przedecz pokonał UKS Hagard Strzałkowo 26:24 (11:13).

Początek spotkania należał do gości, którzy już w 6. minucie meczu prowadzili 0:3. Pierwszą bramkę dla zespołu z Przedcza zdobył Bartosz Glinkowski (6 bramek w meczu). Przez cały czas zespół ze Strzałkowa prowadził jednak różnicą 2,3 bramek, by ostatecznie wygrać pierwszą połowę 13:11.

W drugiej części spotkania podopieczni Edwarda Dereszewskiego szybko odrobili straty. Kolejne minuty to walka bramka za bramkę. Dopiero w 45. minucie meczu, po trafieniu Wiktora Zasady (6 bramek w całym spotkaniu) Salus Przedecz wyszedł na prowadzenie, które udało się utrzymać do końcowego gwizdka.

UKS „Salus” Przedecz: Adam Adamczewski (br), Artur Kowalczyk (br), Michał Nejman (br): Wiktor Zasada (6), Michał Szymczak, Przemysław Pacholczyk (1), Paweł Banasiak, Dawid Hoang Van (3), Mateusz Frontczak, Bartosz Glinkowski (6), Kamil Bieniek (8), Mariusz Kacprzak, Piotr Sosnowski (2), Damian Kacprzak.

Trener: Edward Dereszewski.