UKS Salus Przedecz - UKS Rolnik Gołańcz 41:41 [ZDJĘCIA]

RED
UKS Salus Przedecz - UKS Rolnik Gołańcz 41:41
UKS Salus Przedecz - UKS Rolnik Gołańcz 41:41 Fot. Rcstudio
W minioną niedzielę 28 lutego 2016r. szczypiorniści UKS „Salus” Przedecz po dramatycznej końcówce zremisowali z zespołem UKS „Rolnik” Gołańcz 41:41 (22:18).

Od pierwszego gwizdka mecz układał się po myśli zawodników z Przedcza. Nie do zatrzymania byli skrzydłowi – Dawid Hoang Van (12 bramek), oraz Wiktor Zasada (8 bramek.). Z drugiej linii seryjnie trafiał Kamil Bieniek (9 bramek). Goście kilkukrotnie próbowali odrabiać straty, ale przez większą część pierwszej partii to gospodarze prowadzili różnicą 5-6 trafień. Ostatecznie pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 22:18.

Pierwsze minuty drugiej części meczu ponownie należały dla przedeckiego zespołu, który już w 36. minucie prowadził różnicą 8 bramek. Od tego momentu coś zacięło się w zawodnikach z Przedcza. Goście rzucili się do odrabiania strat, seryjnie trafiając. Na 9 minut przed końcem meczu, szczypiorniści z zespołu UKS „Rolnik” Gołańcz wyrównują wynik spotkania. Walka bramka za bramkę trwała do samego końca.

W jednej z akcji w obronie dwuminutowe wykluczenie otrzymał Wiktor Zasada i UKS „Salus” Przedecz do końca meczu grał w osłabieniu. Goście wykorzystali sytuację i wyszli na prowadzenie. Na 3 sekundy przed końcem meczu bramkę na remis rzucił Kamil Bieniek.

Już w najbliższą niedzielę UKS „Salus” Przedecz uda się na mecz do Konina, gdzie zmierzy się z tamtejszym Startem.

UKS „Salus” Przedecz: Adamczewski Adam (br), Kowalczyk Artur (br), Nejman Michał (br) – Zasada Wiktor (8), Dopierała Mateusz, Janicki Karol, Kacprzak Mateusz, Pacholczyk Przemysław (2), Banasiak Paweł (3), Hoang Van Dawid (12), Frontczak Mateusz, Glinkowski Bartosz (7), Bieniek Kamil (9), Kacprzak Mariusz, Sosnowski Piotr, Kacprzak Damian.

Trener: Dereszewski Edward.