Salus Przedecz przegrał drugi raz w tym sezonie

Salus Przedecz przegrał drugi raz w tym sezonie Fot. Grzegorz Broniarczyk
Szczypiorniści UKS „Salus” Przedecz ulegli na wyjeździe zespołowi UKS Hagard Strzałkowo 31:36 (19:19). To druga porażka zawodników z Przedcza w tym sezonie.

Przez większą część pierwszej połowy to zespół z Przedcza dyktował ton gry, prowadząc 2,3 bramkami. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy gospodarze odrobili straty, doprowadzając ostatecznie do wyniku 19:19.

Początek drugiej części meczu należał do gospodarzy, którzy szybko uzyskali kilkubramkowe prowadzenie. Nie do zatrzymania był Kamil Kaczmarek ze Strzałkowa, który w całym meczu rzucił 14 bramek.

Ostatecznie gospodarze pewnie wygrali różnicą 5 bramek.

UKS "Salus” Przedecz: Adamczewski Adam (br), Nejman Michał (br), Kowalczyk Artur (br): Zasada Wiktor (8), Dopierała Mateusz, Janicki Karol (4), Kacprzak Mateusz, Hoang Van Michał, Pacholczyk Przemysław, Banasiak Paweł (6), Hoang Van Dawid, Kacprzak Mariusz, Kacprzak Damian, Bieniek Kamil (5), Glinkowski Bartosz (8).

Trener: Dereszewski Edward.

Już w najbliższą niedzielę zespół UKS „Salus” Przedecz zmierzy się na parkiecie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu z zespołem UKS Rolnik Gołańcz. Mecz na prośbę gości odbędzie się o godz. 18:00.