Salus Przedecz pokonał Szczypiorniaka Gniezno 29:14 [ZDJĘCIA]

Salus Przedecz pokonał Szczypiorniaka Gniezno 29:14
Salus Przedecz pokonał Szczypiorniaka Gniezno 29:14 Fot. Salus Przedecz
Salus Przedecz wciąż niepokonany! Podopieczni Edwarda Dereszewskiego odnieśli czwarte zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na wyjeździe zespół KS Szczypiorniak Gniezno 29:14.

Zespół z Przedcza kontrolował grę do pierwszych minut spotkania. Choć w 8. minucie meczu gnieźnianie wyrównali wynik spotkania, to od tego momentu na boisku dominował tylko UKS. Pierwsza połowa zakończyła się jedenastobramkowym bramkowym prowadzeniem przedeckich szczypiornistów (6:17).

W drugiej połowie Edward Dereszewski dał pograć wszystkim swoim zawodnikom. Ostatecznie zespół UKS „Salus” Przedecz wygrał 14:29. To czwarte zwycięstwo w sezonie i zdecydowanie najlepszy start w historii istnienia klubu.

UKS „Salus” Przedecz: Adamczewski Adam (br), Nejman Michał (br) : Zasada Wiktor (3), Dopierała Mateusz (1), Pacholczyk Przemysław (4), Banasiak Paweł (4), Hoang Van Dawid (3), Nowakowski Marcin, Frontczak Mateusz, Glinkowski Bartosz (5), Bieniek Kamil (8), Kacprzak Mariusz, Sosnowski Piotr (1), Kacprzak Damian, Szymczak Michał.

Trener: Dereszewski Edward.

Już w najbliższą sobotę 21 listopada na parkiecie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu „Salus” Przedecz podejmie zespół MKS Warta Pyzdry. Początek meczu o godz. 17.00.