Salus Przedecz przegrał z Nielbą Wągrowiec 28:29

GB
Salus Przedecz przegrał z Nielbą Wągrowiec 28:29 Fot. UKS Salus Przedecz
W zaległym meczu III ligi piłki ręcznej seniorów UKS Salus Przedecz przegrał u siebie z Nielbą Wągrowiec 28:29 (14:15).

Pierwsze minuty spotkania należały zdecydowanie do zespołu gości. Nielba już w 4. minucie wyszła na prowadzenie 0:3. Przedeccy szczypiorniści szybko odrobili straty. Przez większość pierwszej połowy mecz toczył się bramka za bramkę. Ostatecznie to jednak goście schodzili na przerwę z przewagą jednego trafienia.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli zawodnicy z Przedcza, szybko doprowadzając do remisu. Niestety, w szeregi przedeckich szczypiornistów wdarło się zdenerwowanie, co zespół z Wągrowca szybko wykorzystał, wychodząc na prowadzenie różnicą trzech trafień. Podopieczni Edwarda Dereszewskiego ponownie odrobili straty. W 45. minucie meczu na tablicy wyników widniał remis 21:21. Zespół gości ponownie wyszedł na prowadzenie – tym razem 4-bramkowe. I tym razem Salus odrobił straty i na 5. minut przed końcem meczu był remis 27:27.

Ostatnie minuty meczu należały jednak do gości, którzy wygrali całe spotkanie 29:28.

Salus Przedecz - Nielba Wągrowiec 28:29 (14:15)

UKS „Salus” Przedecz: Adamczewski Adam (br), Rojewski Patryk (br): Zasada Wiktor (2), Dopierała Matusz (1), Janicki Karol (4), Pacholczyk Przemysław (2), Glinkowski Bartosz (9), Bieniek Kamil (8), Sosnowski Piotr (1), Kacprzak Damian (1), Bordyn Michał.

Trener: Edward Dereszewski.