Salus Przedecz przegrywa z zespołem Stal Gorzów Wlkp.

RED
Salus Przedecz/Archiwum
Salus Przedecz/Archiwum Fot. Grzegorz Broniarczyk
W drugim meczu III ligi piłki ręcznej seniorów UKS Salus Przedecz przegrał z zespołem Stal Gorzów Wielkopolski 24:37 (13:21).

Przedecki zespół udał się na to spotkanie w bardzo okrojonym składzie, z zaledwie 9 zawodnikami do gry w polu, oraz jednym nominalnym bramkarzem.

Pierwsze minuty spotkania to walka bramka za bramkę. Pomimo dużych braków kadrowych, w pierwszej części gry podopieczni Edwarda Dereszowskiego potrafili skutecznie walczyć z faworyzowanym zespołem z Gorzowa. W miarę upływającego czasu, widać było że zespół z Przedcza stopniowo opada z sił. Brak szerokiej kadry był bardzo widoczny w drugiej połowie, kiedy to Salus pomimo usilnych starań nie mógł rzucić bramki. Gospodarze grali bardzo konsekwentnie w ataku, a każdy błąd zespołu z Przedcza był skutecznie kontrowany.

Ostatecznie UKS „Salus” Przedecz uległ na wyjeździe zespołowi Stal Gorzów Wielkopolski 37:24 (21:13).

UKS „Salus” Przedecz: Adamczewski Adam (br) – Pacholczyk Przemysław (5), Hoang Van Dawid (5), Bieniek Kamil (4), Kacprzak Damian (4), Dopierała Mateusz (3), Bordyn Michał (1), Sosnowski Piotr (1), Kupczyk Bartosz (1), Nowakowski Marcin.

Trener: Edward Dereszewski.

Kolejny mecz ligowy już w niedzielę 23 listopada 2014r. UKS „Salus” Przedecz podejmie na parkiecie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu zespół Hagard Strzałkowo.