Salus Przedecz - Stal Gorzów Wielkopolski 27:31 [ZDJĘCIA]

Salus Przedecz - Stal Gorzów Wielkopolski 27:31
Salus Przedecz - Stal Gorzów Wielkopolski 27:31 Fot. Rafał Faryński
Na parkiecie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu UKS „Salus” Przedecz przegrał ze Stalą Gorzów Wielkopolski 27:31. Mecz odbył się w ramach XI kolejki rozgrywek III ligi piłki ręcznej seniorów.

Początek spotkania należał do zespołu gości, którzy konsekwentną grą w ataku szybko uzyskali dwubramkowe prowadzenie. Szczypiorniści z Przedcza szybko jednak odrobili straty. Po trafieniu Damiana Kacprzaka (3) w 6 minucie meczu był remis 3:3. Końcówka pierwszej części meczu zdecydowanie należała do zawodników UKS „Salus” Przedecz, którzy wyszli na prowadzenie.

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze. Po trafieniu Kamila Bieńka (5) przedeccy szczypiorniści prowadzili już różnicą dwóch bramek. Bardzo dobre spotkanie w przedeckiej bramce zaliczył Artur Kowalczyk, który doskonale bronił rzuty gości – w tym dwa rzuty karne. Na siedem minut przed końcem meczu gorzowianie wykorzystali chwilowy brak koncentracji zawodników Salus-a i zdobyli 6 bramek, przy 3 trafieniach zespołu z Przedcza.

Ostatecznie zespół Stal Gorzów Wielkopolski wygrał 31:27. Pomimo porażki trener UKS „Salus” Przedecz – Edward Dereszewski był zadowolony z gry swojego zespołu.

W najbliższą niedzielę 8 marca UKS „Salus” Przedecz uda się do Strzałkowa na mecz z tamtejszym Hagardem.

UKS "Salus" Przedecz - Stal Gorzów Wielkopolski 27:31

UKS „Salus” Przedecz: Adamczewski Adam (br), Kowalczyk Artur (br) – Zasada Wiktor (2), Dopierała Mateusz (1), Janiki Karol, Pacholczyk Przemysław, Hoang Van Dawid (6), Glinkowski Bartosz (10), Bieniek Kamil (5), Sosnowski Piotr, Kacprzak Damian (3), Zawada Paweł, Bordyn Michał, Frontczak Mateusz, Maziarz Michał, Nowakowski Marcin.